Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aki 2-3 havonta menstruált...

Aki 2-3 havonta menstruált annak mennyi idő múlva állt be a ciklusa a 3-as kezeléstől?

Figyelt kérdés
Régóta tudom, hogy PCOS/IR-es vagyok, sose menstruáltam rendesen. 20 éves koromtól jártam endokrinológushoz. Szedtem a Meforalt, futottam, diétáztam és 22 évesen terhes lettem de úgy, hogy akkor is csak 2-3 havonta menstruáltam, de peteéresem volt mindig igy 2-3 havonta. Problémamentes terhességem volt, 2016-ban szültem. Lassan szeretnénk kistesót, viszont szülés óta nem foglalkoztam a problémámmal, most is 3 havonta jön meg, viszont már peteérésem sincs. Ciklusaim hosszúak van, hogy 2 hétig is pecsételek, barnázok. Sajnos terhesség után feljött plusz 10 kiló, és szőrösödök is. Most újra el akarom kezdeni a 3-as kezelést.

2019. jún. 25. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem több év.
2019. jún. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Honnan tudtad/tudod hogy volt/most nincs peteérésed?
2019. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig érzem mikor van, összes ovulációs jel jelen van nálam. Annyira nincs kedvem ahhoz a teljes kiőrlésű meg cukormentes cuccokhoz, rendesen undorodok tőlük. :(
2019. jún. 25. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig muszáj lenne máshogyan ennek, és nem azért mert a jelenlegi állapotod miatt, meddő vagy, hanem azért, mert ez egy betegség.
2019. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!