Babát szeretnék de nincs kitől, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Babát szeretnék egyedülállóként. Nem tudom hogyan oldjam meg.

Tudna valaki tanácsot adni?



#Spermadonort
2019. jún. 26. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Spermabank vagy egyéjszakás kaland, de utóbbi neccesebb a betegségek miatt.
2019. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Donor sperma külföldről.
2019. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Talán a hogyan azért megvan. Tudod, méhecskék, viragok...
2019. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, hogy off, de ugyanígy vagyok vele, szóval a megoldás engem is érdekelne. Légyszi, oszd meg, ha lesz! Én külföldi spermában nem gondolkodom egyelőre. Egy éjszakást meg nem kockáztatnék. "Házi módszeres" donort keresek, de eddig csak egy lett volna, aki visszalépett végül:(
2019. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem. Remélem van valami megoldás. Reménykedek jelenkezőkbe akik tudnak segíteni.
2019. jún. 26. 17:18
 6/15 anonim ***** válasza:

A külföldi sperma a legjobb választás.Mindent kiszűrnek az öröklődő betegségektől kezdve,azt is tudod a donor milyen haj/szemszínű,végzettségű stb... teljesen veszélytelen mind eü téren ,plusz ő biztos nem jön 5 év múlva hogy még is csak szeretné ha köze lenne a gyerekhez.A titokban felcsinálás is kényes és veszélyes dolog,plusz feregség.

Virágzik a donor sperma/petesejt turizmus,rengetegen mennek az országból emiatt külföldre.

2019. jún. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tanácsot vársz vagy jelentkezőket????
2019. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Biztos vagy benne hogy eleve egyedül szeretnél gyereket???



Fentebb van egy pasi aki akar


Legyen 2 aztán osztozzatok 😂

2019. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is külföldi donort ajánlanám. Ugyanis ha ismerőst kérsz meg erre, esélyes, hogy egy idő után felébrednek az apai ösztönei és szeretné érvényesíteni a jogait.
2019. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hány évesen latod úgy, hogy már nem férne bele egy kapcsolat/baba?


Én kipróbálnám a társkeresőt, konkrétan tálalva az igényeket. Férfiak is vannak családalapító szándékkal fent. Még az is lehet, hogy bejön.

2019. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!