Tegnapelőtt volt 5 napos embrió beültim. Éjszaka arra ébredtem, hogy nagyon fáj a derekam. Lombikosok kinél volt így? Mit jelenthet? Nekünk ez volt a 2. lombik. Félek, főleg, hogy 11 embrióból 2 maradt meg. Kinek milyen tapasztalata van lombikkal?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 06:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bízz a két blasztódban! Én se hittem és szombaton alig akartam elhinni h van hcg-nk. Persze messze még a vége, de ígéretes kezdés.
2019. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
így van,bízni kell abban,hogy jó lesz :) a fb csoportokat esetleg privátban elküldöd?eddig IVF meg ICSI volt fele-fele arányban.mi gondolkoztunk már intézmény cserén is,most a Kaáliba járunk,de ez a futószalagos hozzáállás kiborít.
2019. júl. 1. 11:49
 13/17 anonim ***** válasza:

Mindenhol futószalag van. Túl sokan vagyunk... Ha Te nem mész utána a dolgoknak, lenyomják a rutin protokollt és max a harmadik sikertelen lombik után nézelődnek tovább. Ezt sajnos tudomásul kell venni és helyén kezelni. Nekem ez nehezen ment. Én vártam volna léleksimit meg az alapos beszélgetéseket. Meg kellett tanulnom a témában kérdezni.

Endokrinológushoz jársz?

Én a BMCs csoportban vagyok benne és a Káalisban - Lombikosok: Kaáli Intézet néven fut. Oda meghívó se kell, csak jelentkezel.

2019. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem,endokrinológushoz nem voltunk.a dokink szerint az eredményeim tökéletesek.egyébként annyi dokinál voltun kmár,de senki semmit em tud modnani.ezért is olyan furcsa,hogy nem sikerült eddig.köszönöm a jó tanácsokat :) én eddig mindig a neten olvasgattam a dolgok után,de konkrétan nem is tudtam honnan nyerhetek több infót.aztán ma jutott eszembe a sorstársaknál érdeklődni.
2019. júl. 1. 12:17
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem endokrinológus nélkül nem ment volna, de persze lehet azért mert nálam pajzsmirigynél volt eltérés és a PCOS is hormonprobléma. Támpontként, mi Naszódy Péterhez járunk, Kecskemétre. Alapos és nem méregdrága orvos.

De a HBA miatt mindenképp fussatok egy kört. Az simán lehet a probléma sajnos.

Spk sikert! És most csak bízz!!!

2019. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani mint a tobbiek, még az elején vagy nyugi. Bízz bennük. Nekem sem sikerült az első, kémiai terhesség volt.,10bol 4 embrionk lett, most a FET sikerült. 11hetes vagyok ikrekkel. Én mindkétszer hittem bennük sokat pihentem. Próbltam pozitív lenni.

Mindenhol futószalag van, és ők nem javasolnak semmit csak nyomják a protokollt. A csoportok tényleg jók, segítenek lelkileg is.

Hajrá szurkolok bízz bennük! Legyél pozitív.

2019. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,igyekszem igen.most a munkahelyemen is könnyen veszem a dolgokat.olyan mensis fájdalmaim vannak,mintha mindjárt megjönne.bár lejet csak túlságosan figyelem a testem minden mozzanatát.
2019. júl. 4. 06:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!