Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan, hogy ultrahangon...

Van olyan, hogy ultrahangon nem látszik a peteérés, mert a petefészken olyan helyen érik (pl. hátul), ahol nem látszik?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert 2 naponta jártam stimus hónapban uh-ra, ahol a bal petefészkemben nem láttak tüszőt érni, a jobb petefészekben igen, de én bal oldalt éreztem a tüszőrepedést.
2019. júl. 11. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs ilyen. Mást éreztél ezek szerint.
2019. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ebből is csak az látszik, hogy nyák, szurkálás, stb. mennyire nem mutatja objektíven a tüszőrepedés helyét, idejét. Pedig hányan készpénznek veszik! Szúrhat mindkét oldalt, akkor is, ha nem ott reped. Nekem is szokott mindkettő, de csak az egyikben érik tüsző.
2019. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.

Akkor lombiknál se tudnák leszívni az összes tüszőt, mert elbújnak. De ilyen nincs. Amit éreztél, az más volt.

2019. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy van ilyen.
2019. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!