Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hogy sikerult teherbe...

Husevo virag kérdése:

Kinek hogy sikerult teherbe esni magas FSH-val, alacsony AMH-val spontan?

Figyelt kérdés
Év elején volt egy missed ab-om. Azóta most van az ötödik hónap, azaz második hónapja jöhetne a baba, de nem akar... Minden vizsgálatom eredménye jó lett. Kicsit magas az FSH-m,15, és alacsony az AMH-m,de szedek vitaminokat, stb. Egyelore Inofolicot kezdtem, később kapok peteérés serkentőt, valószínű. Volt valaki így? Tapasztalatokat megköszönném.

2019. júl. 13. 15:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Netről rendeltem és csak 6 hetet szedtem utána már nem de én is sok jót olvastam róla főleg azoknál alkalmazzák mint mi akiknek kimerülőben van a petefészkük
2019. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
100%

Sziszatok,

Nálam pont ugyanez a helyzet !DE riogatnak a DHEA kapszulával!Merthogy normális a tesztoszteron szintem.

Az orvos sem ajánlja még is annyi ember szedi.Magadtól kezdted ez szedni?

2019. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
12 es nekem endrokinologus ajánlotta ! Több országba is benne van a lombik programban !
2019. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ha most az eddig leirtak nekem nem jonnek be, sem az Inofolic, vagy kesobb a Clostilbegyt, biztos, hogy en is DHEAt rendelek. Nincs veszíteni valom.....Annyi jot hallani rola.
2019. júl. 15. 23:07
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként minden renden van, akkor terhes tudsz lenni. A 0,19 elég alacsonynak tűnik, DE pont erről beszéltem személyesen pár hónapja valakivel, hogy 0,5 érték már bőven elég a spontán terhességhez. Erre mondta azt, hogy a lombiknak is rendkívül kicsi az esélye, ha 0,5 alá süllyed. Sajnos az AMH kicsit túl van misztifikálva és sok nőt 1 alatti értéknél már beleerőszakolják a lombikprogramba, ami ügyetlen hormon adagolással már tényleg levihető a béka segge alá...
2019. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Nekem az FSH 15 lett, az AMH pedig 0,47. De iden mar ketszer voltam terhes spontan, az elsonel virusos beteg lettem, a második kemiai volt... Jelenleg masodik hónapja probalkozunk élesben... De most Inofoliccal. En lombikra mar nem megyek 42 evesen. De az orvos szerint siman menni fog peteeres serkentovel. Hat reménykedem.
2019. júl. 16. 17:43
 17/29 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 32,4 FSH semmilyen szimulácot nem tudtak volna alkalmazni mert szét robbantak volna a petefészkeim! Ezért azt mondták csak donor petesejt jöhet szoba . De én nem szeretetem volna semmilyen be avatkozast így 40 évesen ! És nekem lett igazam ! Nekem így 4 vetelésem volt az elmúlt 6 évben
2019. júl. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
36 éves koromtól (4 éve) próbálkozunk spontán, egyszer volt egy vetélésem az 5. héten, ami sajnos semmit nem jelent, tekintve, hogy elvileg a megtermékenyülő petesejtek 50-60%-a nem ágyazódik be - normál esetben sem. Az FSH-m nekem mondjuk úgy, hogy ugrál, hónapokig 20-30, aztán egyszer-egyszer jót mérnek (ciklus 2. napján tesztelve). A prolaktinom volt még magas, de évek óta szedek rá negyed Bromocriptint és az alacsonyan tartja. Az AMH-m évek óta alacsony, 0,15 volt a maximuma, de az egyik meddőségi központban, ahol jártam, az AMH nem is jelent információt - nem nézik. Meg egy nőgyógyász azt mondta, hogy 0,09-cel is látott már természetes úton fogant gyereket... Évek óta szedek inozitolt, D-vitamint, sokáig Q10-et, Aviva tornáztam, étrendet váltottam, de nem jött össze eddig. A meddőségin még nem jutottunk túl a kivizsgálásokon, már a második központban vagyunk, a hosszú várakozási idők és a személyzet nemtörődömsége miatt váltottunk. Én azt nem mondanám, hogy a petefészek kimerülés végérvényes és kezelhetetlen, még az orvosok is úgy fogalmaznak, hogy a mai ismeretek szerint. Mert aminek nem tudják az okát, azt nyilván nem tudják hatékonyan kezelni. A másik meg, hogy hány nő szült már úgy, hogy elkongatták felette a harangot, hogy tuti nem lehet gyereke... Szóval ebbe fölösleges beleélni magunkat, mert csak hátráltat a kételkedés.
2019. dec. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki! Sikerulhet. Ma vagyok 19 hetes. Spontan. Ne adjátok fel!
2019. dec. 9. 00:44
 20/29 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Gratulálok!

Sok boldogságot a babához!

Köszi, hogy megírtad sikerült.Tehát nem reménytelen a helyzet. :-)

2020. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!