Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mesélnétek nekem a Ti sikertör...

Mesélnétek nekem a Ti sikertörténetetekről?

Figyelt kérdés
Baba projektben vagyunk. Rendszertelen ciklus. Orvos folyamatban. Folsav D C vitamint szedek. Nem akar összejönni.
2019. júl. 22. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mi 8 évig próbalkoztunk. Egészségügyileg mindketten rendben voltunk. A doki azt mondta lehet hogy soha nem jön össze, próbálkozzunk lombikkal. Teljesen elbizonytalanított. De nem adtuk fel. Nagyon rágörcsöltünk a babadologra, aztán a párommal kaptunk egy utazáslehetőséget, a munkahely által, 2 hétre. Ott kikapcsolódtunk, megnyugodtunk, kiszakadtunk a hétköznapi rutinból. Nem is nagyon erőlködtünk aztán hazamentünk, ment minden ahogy addig aztán lettek furcsa tünetek majd a menzesz is elmaradt. Kiderült hogy baba van a dologban. Ha ezt hamarabb tudjuk akkor előbb megyünk nyaralni vagy valami. Ez kellett ahhoz hogy összejöjjön. A doki végül mikor kiderült a baba azt mondta biztosan amiatt nem jött össze mert nagyon rágörcsöltünk, kár hogy igy utólag szólt. Bár önerőből sikerült nem görcsölni, ha tudjuk hogy nem szabad görcsölni akkor sem sikerült volna valószínüleg, elkellett kicsit hanyagolnunk a tudtunkon kívül ezt a gyerek projektet. Kívánom hogy összejöjjön. Biztosan sikerül
2019. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szia mi 7evig probalkoztunk mire osszejott a baba. Orvosilag minden rendben volt mindkettonknel. En igy utolag ra fogtam a stresszes munkahelyemre. Mivel 2012juliusaban at kerultem masik sorra 1,5honap utan ossze jott a baba. Most szinten hasonloan jartam. Tavaly szeptemberben at kerultem parom sorara ahol sokkalta jobb volt a legkor mivel akkor megbeszeltuk hogy varunk egy evet a babaval mire odaig eljutottunk volna hogy elkezdjem a gyogyszer szedeset januarban mar pozitivat teszteltem. Jelenleg 33hetes vagyok.
2019. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek! Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)

Sajnos én is nagyon rágörcsölök,mert a környezetemben már mindenki várandós. Hiába próbálom elterelni a gondolataim végül mindig ezen agyalok. Bár nálam ott a rendszertelen ciklus is. Csak annyi siker sztorit olvastam akinek ennél nagyobb baja volt. Próbálkozunk és majd augusztusban az orvos biztos többet tud mondani. Akkor lesz meg az eredmény a vérvételnek meg a cukorterhelésnek.

2019. júl. 22. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld elengedni magad, ne gondolj rá, menjetek együtt kikapcsolódni, próbáljatok ki új dolgokat
2019. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A rendszertelen menzesz mögött több is lehet, mint h rágörcsölsz. Endokrinológust keress! Pajzsmirigy hormonokat nézess!

Én egyébként abban nem hiszek, hogy 6-7-8 évig valakinek nem jön össze, de nem találnak semmit. Ott nincsenek jól, alaposan kivizsgálva a felek és amikor meg összejön, az inkább az isteni szerencse. A meddőségek nagyon kis százaléka ismeretlen eredetű.

2019. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Voltam endokrinológusnál,ő kérte a vizsgálatokat. Most annak az eredményére várok. Tudom, hogy nem a rágörcsölés miatt nem jön meg. Csak eddig ezt félvárról vették mivel a fogamzásgátlót erőltették,de az sem hozta rendbe a ciklusom. Míg szedtem addig minden oké volt, de ugye az csak ilyen "mesterséges". Azért is úgy írtam, hogy sikertörténet mivel olyan sok mindenkinek akinek problémája van összejött a baba.

Én is orvosról orvosra járok és reménykedek, hogy gyorsan és egyszerűen lehet kezelni a problémám. :)

2019. júl. 22. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve vagyunk ebben benne, amikor kiderült, hogy nincs peteérésem. A pcos-ről tudtam előtte is, de nem vettem komolyan, hisz az orvosok se vették komolyan. Mire találtam egy valóban jó endokrinológust, eltelt több mint 1 év. Ő állapította meg az autoimmun pajzsmirigy alulműködést és az enyhe IR-t. Ahogy ő beállította a gyógyszereket (letrox és cynomel) ill. elkezdtem tartani a ch diétát, lett peteérésem. Közben már bennevoltunk a lombik programban. Májusban volt peteérés, de hiába voltunk együtt, viszont a következő hónapban a lombik sikerült (lekopogom, most vagyok 7 hetes). Mi nem akartunk tovább várni a "lehet"re. Én 36 vagyok, férjem 40. Egyikünk sem akart már ennél idősebb szülő lenni. Így is úgy érzem, hogy rengeteget vártunk.

Azt még hozzáteszem, hogy én folyamatosan jártam önismeretre, pszichológushoz, családállításra, hol mit éreztem, mire van szükségem.

2019. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár éve derült ki,hogy durva IR-em van, az orvos csodálkozott,hogy van már két gyerekem. Azt mondta ilyen eredmények mellett nem lehetne. Ráadásul nagyon hamar sikerültek.
2019. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!