Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek az alábbi hormon...

Szerintetek az alábbi hormon értékek megfelelőek e? Ciklus 3. napján történt a vérvétel.

Figyelt kérdés

TSH 1.81 mIU/L 0.27-4.20

FT3 (szabad trijód-thyronin) 4.6 pmol/L 3.1-6.8

FT4 (szabad T4) 14.6 pmol/L 12.0-22.0


Prolaktin 220 mIU/L 102-496

SHBG 93.8 nmol/L 26.1-110.0


FSH 11.0 iu/l --- Referencia tartomány: Follikuláris fázis: 3,5-12,5 IU/L


LH 8.5 iu/l --- Referencia tartomány: Follikuláris fázis: 2,4-12,6 IU/L


Ösztradiol 128 pmol/L --- Referencia tartomány: Follikuláris fázis: 98-571 pmol/L



2019. júl. 23. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Te is látod, hogy mind a referencia tartományon belül van, nem?
2019. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni, mint az első!
2019. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!Először is köszönöm a hozzászólásod, mégha érdemben semmit nem tettél az ügyhöz ezzel..

Nem ez a kérdés. Az, hogy a ref tartományban vannak az értékek még közel sem biztos, hogy jók az eredmények..

Mivel évek óta nem sikerül teherbe esnem kíváncsi vagyok más, hasonló helyzetben lévő ember véleményére, tanácsára. Gondolok itt pl az ösztradiol szintre (hiába van értéken belül, mégis eléggé magas)


Egyszóval olyanok tanácsára és véleményére számítok, akiknek hosszú próbálkozás után sikerült, hogy ők miben változtattak, mi segített nekik, ha a vérképből első ránézésre semmi nem derült ki...

2019. júl. 23. 10:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Normálisnak tűnik.
2019. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hosszú idő után sikerült, nem itt elemeztettem a vérképem, hanem az orvosommal.


Amúgy DVitamint meg Inofolicot ajánlott a dokim.


Első válaszoló

2019. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a lekezelő stílust az első válaszodtól kezdve,ne haragudj. Ha ennyire irritál a kérdésem, miért nem hagytad inkább szó nélkül...?


Az inofolicot már próbáltam, 5-ösre felnyomta a Tsh-m...


Egyébként,ha neked is sokára sikerült a baba bizonyára tudod, hogy az ember miken is megy keresztül és megpróbál minden infót begyűjteni. És természetesen NEM innen diagnosztizálja az ember magát, viszont igen is kaphat hasznos tanácsokat is, már persze nem olyanoktól mint Te.


Menj inkább és öleld meg a gyerekedet -Te megteheted- és a frusztrációd tedd félre!

Szép napot!

2019. júl. 23. 11:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok, mi is sokáig próbálkoztunk a férjemmel így-bár orvos nem vagyok- mondom, hogy jó a leleted. Bár nézhettek volna: ANTI-TPO-t, tesztoszteront, anti-müllerian hormont, totál D-vitamint, SHBG-t, kortizolt, DHEA-szulfátot és három pontos terheléses cukorvizsgálatot. Ez így, ha valóban sokáig próbálkoztok önmagában kutya füle...hiába jó.
2019. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Nagyon köszönöm a válaszod!

Igaz nem írtam le mindent, de amiket Te írtál mindenen túl vagyunk. Minden meg lett nézetve és egyik értékemben se lett eltérés (anti-tpo, cukor terhelés,stb stb) minden jó lett.

A prolaktinom volt magas arra bromot szedek, így ennyi az érték.


Azért igazán köszönöm a segítséged!

2019. júl. 23. 13:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Terheléses inzulin is volt?
2019. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen volt. Az is rendben volt...
2019. júl. 23. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!