Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nagyon ideges vagyok a 12....

Nagyon ideges vagyok a 12. heti genetikai ultrahang miatt, segitene valaki?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire para ettol?

10 hetesen voltam, akkor csak CRL meretet neztek, az rendben volt, picit nagyobb, mint az atlag. Jo szivhang. De nem mondott mast, csak megjegyezte, hogy 2 het mulva lesz a NAGY ultrahang, es a kombinalt tesztem, es ezen sok mulik es en azota teljesen KO vagyok. A hasam elkezdett latszani, novekszik. Erzem mar a pici rebeneseket (3.baba) igy neha olyan megnyugtato, hogy itt van velem es minden oke. Szerintetek, ha valaki nagyobb gaz lenne, mar a 10 hetesen is mondtak volna valamit? Nemsokara megyek dokihoz, de nagyon nagyon izgulok erte. Hogyan nyugodjak meg? Ti mire szoktatok gondolni?


2019. júl. 29. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is gondoltam arra, hogy betegek lehetnek. Izgultam picit persze, de nem betegesen. Az volt az elvem, hogy ha nincs görcs+vérzés, akkor minden oké és pont.
2019. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze sok múlik, hiszen nagyobb a baba...


Tehát, ha nagyobb, itt dől el, hogy módosítanak-e a baba korán,így a kiírt dátumon.


Persze betegségeket is szűrnek, és igen, van akinek beteg a baba, éppen ezert vannak ezek a szűrések.


Ha bajt sejtenének azt már mondták volna

2019. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod harmadik baba. Az első kettőnél nem izgultál?
2019. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3.baba. Szerintem van tapasztalatod e téren. Még ha az első lenne, megérteném, de nem vagy kezdő,tudod, mi hogy megy, tudod, hogy szólnának, ha probléma lenne.
2019. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, a 3. Sajnos en sem tudom, miert izgulok ennyire. Az elmult evekben ilyen lettem, sokkal stresszesebb vagyok, volt panikrohamom is. De ezek szerint minel tobbedik terhesseg, annal kevesebb felelemnek kellene lennie?

Amugy 32 vagyok, a legutobbi terhessegemkor 24 voltam, elotte 21. Szoval eltelt azert eleg sok ido azota.

2019. júl. 29. 17:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg eppen ezaz, nem tudom, hogy szolnanak-e, minden nagyon sokat valtozott. Pl nincsen TORCH vizsgalat, kevesebb ultrahang van, nincs AFP szures, de vannak ellenben nagyon draga vervizsgalatok, amire ha nem megyek el, mardos a buntudat, pedig korabban ez sem volt, semmi ilyesmi.
2019. júl. 29. 17:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben lesz, még mindig a legtöbb baba egészségesen születik! :) Gondolj bele, ha borzasztóan nagy baj lenne már lehet el ment volna! De ő maradt! :)
2019. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3. baba, holnap lépek a 9. hétbe. Pontosan ilyen vagyok mint Te, teljesen kivagyok magamtól meg a félelmeimtől. Ha gondolod privátban beszélgethetünk! :)
2019. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj! Sokkal valószínűbb, hogy minden rendben lesz. Hogy szolt volna-e ha bármi baj lenne? Ha nagy akkor igen. De a 12 hetest azért kell ekkor csinálni, mert ekkor megfelelő méretű a magzat és a fejlettség, hogy már lássák amit itt néznek. Nekem előtte csak a 8 hetes volt. Hát az egy kis pötty volt, semmi több. Itt már láttuk az agyat, az ujjait, az orrát mindent. A lényeg, hogy ne parázz rá. Én meg nem érzem amúgy hogy mozog 15. héten 😊
2019. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt :) most a kombinalt eredményét várom, és izgulok.
2019. aug. 7. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!