Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

9. hetes UH után csak 13 hetesen megyek orvoshoz genetikaira. Elég ez így? Nálatok hogy volt?

Aug 2. után aug 27 vagy 29-én megyek ultrahangra, utána szept 10-én a saját orvosomhoz.

3. baba

aug. 4. 13:48  Privát üzenet  

A válaszok
Problémamentes terhességnél igen

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 4. 14:20 Privát üzenet
Havonta egyszer voltam nőgyógyásznál. A végéig. Ott majd hidd el meg is unod. Hetente nőgyógyász+ nst

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 4. 15:14 Privát üzenet
Elég igen. Nekem is így volt. Ha közben bármi baj van úgyis mész külön. De ne legyen 😊

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 4. 16:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm!

# 4/4Időpont aug. 4. 17:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Védőnőhöz holnap megyek hallottam, h. vizelet, súly, magasság vérnyomás mérés van. Sajnos én alapból izgulós vagyok pláne ha orvoshoz megyek. Tuti magas lesz, olyankor mi van?...
Nyíregyháziak hogy működik az altató orvossal való konzultàció? 35. héten mennem kellene altató orvoshoz, mert az előző szülésem császármetszéssel végződött és azt mondta az...
Érdemes orvost választani terhesség alatt vagy sztk-s orvoshoz is járhatok?
Magánorvoshoz tervezek menni, ezért számolgatnék egy kicsit. Hányszor kell ellátogatni az orvoshoz az egész terhesség alatt?
Szeretnék tanácsot kapni! 12hetes vagyok 2xjőtt ki nálam 39fokos láz a derekam annyira fáj mozdulni nem bírok és most átment a hasamra is. Holnap megyek orvoshoz Valaki volt már így?
Mikor menjek orvoshoz? 6. /7. /8. hét? A többi lent.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!