Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szeretnék tanácsot kapni!...

Szeretnék tanácsot kapni! 12hetes vagyok 2xjőtt ki nálam 39fokos láz a derekam annyira fáj mozdulni nem bírok és most átment a hasamra is. Holnap megyek orvoshoz Valaki volt már így?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
A lázat csillapítani kell, mert az veszélyes a terhességedre.Panadol pld jó rá és szedheted is.
2018. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. dec. 9. 15:39
 3/9 A kérdező kommentje:

Holnap fogok venni sajnos nincs itthon csak Kalmopyrin.

Az veszélyes lehet a terhességre?

2018. dec. 9. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Állítólag csak az utolsó 3 hónapban nem szabad Kalmopyrint szedni, de ha van orvosod hívd fel vagy az ügyeletet, lehet kinevetnek érte, de inkább egy szakembert kérdezz meg, nehogy baj legyen.
2018. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!

Viszont most mértem 39,4volt egy percre rá 39,6

Ha be mennék az ügyeletre csinálnak valamit?

2018. dec. 9. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt 39 fokos lázam, 4 napig tartott, rupofennel meg algopyrinnel csillapitottam plusz hidegzuhany. Én 2.nap mentem az ügyeletre mert a bőröm is fájt már. Aztán jött egy rakat virus vizsgálat, kiderült hogy cytomegalovirusom volt. Valószinüleg nálad is valamilyen fertőzés okozza ezt a magas lázat. A legfontosabb a lázcsillapitás, mert ez nahyon káros a babára.
2018. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Mára minden panaszom enyhült jóformán!

2018. dec. 10. 08:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól még szólj erről az orvosodnak. 39 fokos láz nem normális ha egyéb tüneted nincs ( pl megfázásos).
2018. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondot okozhat a babanal, egyik ismerősöm babájának emiatt lett szív gondja...nezesd meg magad és szólj a dokinak!
2018. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!