Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A magánrendeléses ultrahang...

A magánrendeléses ultrahang tovább tart és alaposabban megvizsgal, mint a sima SzTK-s?

Figyelt kérdés
Most lesz az első ilyenem.
2019. aug. 15. 13:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Egyebkent ha nem lennek raszorulva nem mennek magandokihoz.Egyszeruen annyira keson kaptam udopontot az Sztk-ba hogy ezt nem szeretnem annyiban hagyni.Volt mar ket terhessegem eggyikkel sem volt fogadott dokim,ezzel sem lesz,harmadik baba.Mert en ugygondolom hogy az orvosnak kenopenz nelkul is kutya kotelessege ellatni es ha baj van netan akkor is bekovetkezhet ha van fogadott orvos.Arra eskudott h eletet hozzon a vilagra azert kapja a fizeteset.En igy gondolom..Egyebkent nemtudom mivan de a hulye babavaro hitel miatt most mindenki beindult es szulik ezerrel a gyerekeket valoszinuleg ezert sem jutok be idoben pedig mar 13hetes terhes vagyok..Jaa es szarok a hitelre ez meglepi baba hala az egnek nemvagyunk raszorulva allambacsi penzere :D
2019. aug. 15. 14:58
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Én nem igazán értem ezt a feltételezést, hogy "magánrendelésen alaposabb az orvos". Miért lenne alaposabb? Ha már ráteszem valakinek az UH fejet a hasára, akkor ha az sztk-ban dolgozom, akkor direkt szart mérek, ha meg magánrendelésen, akkor jót? Vagy ezt mégis hogy kell elképzelni? Egy gyakorlott ultrahangosnak nem kell fél óráig nézegetni a magzatot ahhoz, hogy lemérje. Egy rutin biometriát magam is megcsinálok kb. 3 perc alatt, pedig még szakorvos sem vagyok. Az, hogy rövid ideig tart a vizsgálat, attól még nem kell azt gondolni, hogy le van szarva a beteg. Mit méregessek 15 percig egy sima biometrián? Magánrendelésen se tartana tovább, max magyarázgat hozzá a doki, hogy elhúzza egy kicsit, oszt' ennyi.
2019. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Vannak magánba is kretének,de általánosságban persze hogy a magán.Sokkal jobb a gépük is.
2019. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem magánban mindig alaposabban vizsgáltak uh-n és jobb gépekkel, mint sztkba.
2019. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk a 10 ezer az nagyon olcsó, egyáltalán UH vizsgálat ebben van?


Vagy ez vidék, olcsó árakkal?


Mi Budapesten viszonylag olcsó helyre jártunk, de már 3 éve is 12 volt, most meg majdnem 20.


Szóval olyan nagyon durva elvárásaid ne legyenek, hogy nyaljak ki a feneked is mert te most aztán fizettél.



A fizetős szülés esetén nem kenő pénzt fizetsz. Azért fizetsz, hogy a saját, magán rendelésen megszokott dokid ott legyen szülésnél. Neki ez nem munkája, ő erre nem esküdött fel, hogy rohanjon bármikor. Ha neked jó az ügyeletes akkor az ingyen van. Ha a saját, megszokott dokit szeretnéd akit már ismersz, akkor az pénzbe kerül, ennyi.

2019. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

És igen, magánban sokszor jobb gépek vannak. Amit sztk-ban még nem láttak az magánban látszott, eléggé élesen a homályos sztk képhez képest.


A bunkóság ember függő persze, de azért mi ezt még csak sztk-ban tapasztaltuk, nem is jártunk oda többet.

2019. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok.Azért ne keverjuk már össze a szutyok SZTK-át egy magán rendelővel!Én is 17 ezret fizetek egy uh.-ért.És minden alkalommal kapunk képet a piciről,kérni sem kell.Nem véletlenul járok magánhoz és fizetek ki ennyi pénzt,mivel a terhességem elején az SZTK-ba azt mondta a doki,hogy nem fejlődik a pici,fel fog szívódni.A frászt hozta rám.És igenis elvárhatja az ember h a feneke ki legyen nyalva,hiszen a tb mellett még egy halom pénzt kifizetsz.Ahol meg nem kedvesek,vagy szarnak bele azt ott kell hagyni.Ennyi.
2019. aug. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
10ezer az olcso??? Es akkor mire fizetem a Tb-t?Egyaltalan minek nekik fizetes??? Erdekes regen nem volt halapenz inkabb igy fejezem ki magam csak a milliomos jomodu emberkek ezt is szepen el×asztak,megis egeszseges babak szulettek.Igenis es a seggnyalasert fizet a kismama.
2019. aug. 16. 08:20
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

"Minek nekik fizetés?"

Ha te munkaidőn túl a saját tulajdonú vagy bérelt ingatlanban végzel egy olyan munkát, ami miatt több évet tanultál, te ingyen tennéd?


Szerintem neked nincs diplomád...

2019. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Te felreertettel..akkor ugyirom hogy ha mar legombol egy halom penzzel akkor elvarom a megfelelo banasmodot es igenis es nyalja korbe a seggemet keresztbe hosszaba mindenhogy..sosem volt fogadott orvosom de amit par ismerostol hallottam h ennyi es ennyi...haaat kb a kelengyepenz nem fedezi amit elkernek.Olyat is hallottam h beindult a szules es a kedves Dr.ur eppen szabin volt es kulfoldon nyaralt.Na ilyenkor mivan es tomted a zsebeit egesz vegig.
2019. aug. 16. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!