Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A magánrendeléses ultrahang...

A magánrendeléses ultrahang tovább tart és alaposabban megvizsgal, mint a sima SzTK-s?

Figyelt kérdés
Most lesz az első ilyenem.
2019. aug. 15. 13:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"10ezer az olcso???"


Igen a 10 nagyon olcsó, Pesten szerintem ennyiért nincs. Gondolom ez vidéki ár.



"Es akkor mire fizetem a Tb-t?"

Az sztkra mehetsz azzal. Amúgy azért fizeted, mert kötelező, egyfajta adó.



"Egyaltalan minek nekik fizetes???"

Neked minek fizetés? Hülye kérdés.



És légyszíves felejtsd már el ezt a halapenz és lefizetés dolgot mert nincs igazad.

Fogadd el, hogy extra szolgáltatás pénzbe kerül.

Ha neked jó az sztk, jó a körzeti kórház, jó az ügyeletes doki akkor az egész ingyen van!

2019. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Hat tudod a doki is ember és van éves szabadsága amit szíve joga kivenni amikor ő akarja. És mivel a kismamák folyamatosan szülnek így nem tud hozzájuk igazodni. Szóval bizony elmegy nyaralni, de egy normális doki nem hagy cserben, fix helyettesítése van. Talán még össze is ismertet vele ha van rá esély hogy épp a szabija alatt szülsz meg.


Én tavaly karácsonyra voltam kiírva. És november elején már szólt hogy ha dec 24-én indul be a szülés aznap nem jön be. De van helyettesítése aznapra és ő viszont ott lesz ha kell.


Végül nem hogy karácsonyig nem jutottunk el, de napokon belül megszületett a fiam. Egy vasárnap este hívta az ügyeletes orvos hogy ki kell venni a babát, nincs mese. Mire a műtét előtti infúzió lecsöpögött már ott is volt a saját dokim. Még kabátban gyorsan tudatta velem hogy már itt is van és máris jön. Lehet hogy a saját párja születésnapi vacsorájáról állt fel akkor miattam.

Na ezt fizettem meg az alkalmanként 17 ezerrel, plusz a szülés összege, amit előre megbeszéltünk. Nem bánom egy forintját sem! Ott volt mikor kellett és már előtte mikor már látszódott hogy baj van, akkor szintén egy magán cégnél egy genetikus főorvos nézett meg minket soron kívül ingyen az ő közben járásâval. Természetesen lehet baj magánorvos ellenére is. Viszont nem mindegy mennyire veszik komolyan és figyelnek rátok onnantól kezdve.

2019. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem amugy, totál felvagy háborodva, hogy fizetni kell ugyan azért amit sztk alapon megkapsz.. Majd felháborodsz,hogy az sztk-s ugyan azt kapja amit te a pénzedért. Ha ennyire fáj kifizetni,hisz állandoan a tb-vel jössz akkor várj időpontra. De ha magánba mész akkor fogadd már el hogy azért fizetni kell.

Ha elmész egy műkörmöshöz, ősem azért kerül annyiba mert annyi az anyagdij...Benne van a helységdij amit fizetnie kell meg a munkadij. A magánrendelés is munka tudod? Csak a fix munkán felül.De sztem hiába irjuk nem fogod megérteni.

2019. aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!