Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nagyon sokat és büdöseket...

Nagyon sokat és büdöseket pukizok, kismamaként normális ez?

Figyelt kérdés
Mindig este robbantgatok, pedig nem eszek babot, karfiolt, vagy bármit ami puffaszt, szelesít, sem fehér lisztet. Valami élelmiszer intoleranciára gyanakszom. Vagy terhesen más is szeles?

2019. dec. 30. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Ezért komolyan kérdést kellett kiírni? Nem vagyok terhes, de én is gyakran szoktam pukizni...
2019. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Coffelia ***** válasza:
85%
Teljesen normális, ne aggódj! Az alhasad szépen lassan elkezd átrendeződni, ami miatt a beleid is elmozdulnak, szóval hol beszorul, hol kijön ez-az. Ráadásul elkezdett termelődni benned az a hormon, ami az izmok es az izületek lazulásáért felel, hogy a maga idejében képes legyél tágulni. Ez a gyomorkapu izomra is hat, emiatt lesz annyi terhes nő refluxos, mert már nem zár a gyomorkapu olyan erősen, és feljön a sav. Meg a levegő.. szóval pukizás és böfögés... lesz még bőven :D
2019. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Normalis detto igyvoltam mikor megszultem mar nem produkaltam ilyeneket:D
2019. dec. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!