Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha nem volt orvosom (vizsgálat...

Ha nem volt orvosom (vizsgálatok, uh, semmi) akkor hogyan zajlik a szülés? Hogyan kezelik az anyukát az orvosok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 14:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
50%
Mert szerinted kint nem fognak rátok szállni ha már veszélyeztetitek a gyereket? :-D
2020. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
20%
Ellátnak aztán kész. A terhesgondozás nem kötelező. A védőnőnek szólnak.
2020. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
58%
Most komolyan, mi van, ha a kérdező mondjuk Svájcban élt a terhességevodején, aztán valamiboknál fogva mégis itt akarvszülni?
2020. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem Svájcban, de tényleg nem Magyarországon.
2020. jan. 5. 17:59
 25/39 anonim ***** válasza:
80%

Akkor az ottani papírokat kérik utolsó előtti


Nem adnak személyit a gyereknek

Nem viheti ki az országból ha veszélyezteti


A terhesgondozás nem az anyának, hanem a gyereknek szól.


Az egyik ismerősöm örökbefogadott babája pont így került hozzá.anyuka távozhatott a kórházból, baba maradt

2020. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
89%

Ha külföldön voltál sokáig, akkor is alap lett volna ezeket megcsinálni.

Mégis mit gondoltál, mit csináltál eddig?

2020. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
88%
Ez remélem csak kamu kérdés... 🤦
2020. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
86%
Én is külföldön voltam terhes, kb semmi olyan vizsgálat nincs mint otthon. Párszor kellett csak orvoshoz menni, uh-ra is fizetni kellett és nem volt megszabva, hogy mikor megyek, végül otthon született meg a baba és "gondozatlan" terhességként kezelték...
2020. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
15ös: EGY kenetvételem volt egész terhesség alatt. Amikor megállapította a terhességet a magándoki.
2020. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Engem csak au foglalkoztat, hogy miért nem mentél vizsgálatokra? Ha netán beteg a baba, akkor is megtartod, és ezt tudtad akkor is, amikor 12.hetesen eszedbe aem jutott elmenni vizsgálatra? Kicsit irigyellek, hogy nem vagy aggódós, én kb mindenen parázok. A gyerek nemét sem tudod???
2020. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!