Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ki mit ajánl? Mikor menjek...

Ki mit ajánl? Mikor menjek először orvoshoz pozitív terhességi teszt után?

Figyelt kérdés
Az orvosom 1héten 1x rendel . Így 12.én mikor rendel 5+6napos lennék 19.én pedig 6+6 napos . Elég 19.én mennei ?
2020. febr. 1. 19:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Be mehet! Genetikai 12 hetes uh nem engedte be nálunk.
2020. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. febr. 1. 20:22
 13/37 anonim ***** válasza:
Az én orvosom is hetente rendel (magán, de kórházban is praktizál), és kivártam a 7 hetet az első alkalommal. Elég nehéz volt, de rögtön talált pulzáló hangot. A férjem is ott volt, a gép mellett állt és látta azt a kis bab formát a kijelzőn. Utána is minden alkalommal, ez neki is élmény volt.
2020. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem szeretne eljönni és boldog voltam mikor azt mondta ,hogy igen szeretne :) annyi elmény ebben az évben,hogy nagyon :D a párom jobb állást talált az en munkahelyem is emelte a béremet :) májusban lesz az esküvőnk és akkor a kis csoda haba a tortán és még csak február eleje van :) hihetetlen :D
2020. febr. 1. 20:32
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
A fiammal 5+6 naposan voltam először dokinál, és már volt szívhang is, a pányommal 6+0 hetesen, ekkor még nem volt szívhang. Saját példámból kiindulva, ibkább 19-én mennék a helyedben, de írtó lassan fog eltelni az a két hét. Gratulálok amúgy! :)
2020. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7+5. Napon voltunk, benn volt a férjem is, együtt hallani először a babánk szívhangját leírhatatlan érzés volt, lehet nyálasak vagyunk, de fantasztikus élmény :) ha lehet ne hagyja ki :)
2020. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Hálistennek eltud makd velem jönni így biztos szuper lesz ! Végül eldöntóttem,hogy 19.én fogok menni és próbálom mefoglalni magam .... kicsit olyan mint idő előtt nem tesztelni :D köszönöm a válaszokat :)
2020. febr. 2. 03:26
 18/37 Hyvette válasza:
82%

Szia ! Én mennék korabban. Ahogy mentem is, én is 5h+6 naposan mentem. Engem megnyugtatott, hogy látott orvos, petezsák,szikhólyag van ilyenkor. Lényeg, hogy méhen belül (!) van "valami".

Persze, szívhang még valószínüleg nem lesz,na bumm, én örültem annak amit látott. Valamit,amiből majd hamarosan / jövő héten / dobogó szívű valami lesz, amiből aztán majd pocakban motoszkáló "valami" lesz, ami már teljesen hasonlít egy pici emberre 🙂 Én örültem,hogy végig láttam a "folyamatot", és egy folt az első képem Róla 🙂

20 hetes kismama

2020. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked :) hát én próbálom kibírni a 19.ét :D azt mondtam több tesztet nem csinalok de tegnap napkozben csak csináltam egyet mert izgultam h erősödötte , de hálistennek igen . Ma reggel már hányinger is erősebb volt :/ [link]
2020. febr. 3. 11:02
 20/37 Hyvette válasza:
55%

😁😍 Kérdező ! Gratulálok, szerintem ez elmaradt 😊

Én is ilyen teszteket lövöldöztem 🙂

Amúgy szerintem erre az elsőre csak Te mehetsz be, hiszen ez hüvelyi Uh lesz, ráadásul általában az orvosok reakciója

- ez az én tapasztalatom- nem egészen olyan mint a miénk.. Ők racionálisabbak, szemben a mi " juhéé,terhes vagyok " lendületünkkel. Szívhang előtt még ki sem mondják,konkrétan,hogy terhes vagy ( legalábbis nekem így volt), de legalább látjåk,hogy méhen belül van " valami " .

Aztån 1 hét hamar eltelik, és hallod dobogni a szívét, és a papírodon ott virít majd, " terhesség, bizonyított ".

Ezek az én tapasztalataim.

2020. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!