Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ki mit ajánl? Mikor menjek...

Ki mit ajánl? Mikor menjek először orvoshoz pozitív terhességi teszt után?

Figyelt kérdés
Az orvosom 1héten 1x rendel . Így 12.én mikor rendel 5+6napos lennék 19.én pedig 6+6 napos . Elég 19.én mennei ?
2020. febr. 1. 19:16
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ! Mikor foglalok időpontot az orvoshoz megfogom kérdezni az aszisztenst ,hogy szabade neki bejönni így ha nem akkor nem leszek annyira elkeseredve ,mintha arra készülök ,hogy bejön én mégsem jöhet be :D de azért bízom benne ,hogy engedik :)
2020. febr. 5. 06:09
 22/37 A kérdező kommentje:
Jajj és végülis majd csak a 19.ei napon szeretnek menni végül így döntöttem addig meg kibírom :)
2020. febr. 5. 06:12
 23/37 Hyvette válasza:

Mindenképpen jó. Korabban is, később is. Ez mindeképpen egy csodálatosan jó időszak!

Boldog várandósságot kívánok Neked!!!

2020. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) a tegnapi napi kicsit rossz volt mert a nap első feleben se étvágyam sem kedvem nem volt es olyab hánygingerem ,hogy jajj :D debhat ez ezzel jár :)
2020. febr. 5. 12:46
 25/37 Hyvette válasza:

Naigen... a hányinger, gyengeség, az nagyon rossz.

Őszintén, én az első időkben alig tudtam fent lenni. Borzalmas volt. Nem hittem el,hogy el fog múlni. De pedig igen, tenyleg elmulik 🙂

2020. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Én mentem azonnal, korábbi vetélés miatt. Kicsit illúzióromboló volt, mert semmit nem látott a doki, még petezsákot ssm, csak felritkulást, amiből éppen mensi is lehetett volna. Kb. alig hitte el, h tényleg pozitívat teszteltem és nem jött meg.. Kaptam progeszteron pótlást és hormon vérvétel beutalót. Ekkor azt mondta, h ha nincs panasz, 3hétig nem is akar látni. Igy mentem a 8.héten, már volt szívhang :) szóval ha nincs az előzményedben semmi, akkor a 7.hetet mindenképp várd meg. Legyen szívhang, az az élő terhesség első jele :)
2020. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
hasfájassal elmenten meg csütörtökön a körzetis nőgyógyászhoz ! Nem latott semmit nagyon kiakadtam sírtam otthon órákat ... kaptam Dupahston nevezetű gyógyszert azota jobb nem vereztem majd 19.en megyek ujra ! :) köszi a válaszokat
2020. febr. 11. 10:48
 28/37 Hyvette válasza:

Kėrdező! Ne aggódj!!! A hasfájás normålis általában. Mennyi idővel voltál a kimaradt menzesz után a dokinál? És hol tartasz majd,mikor visszamész?

Szerintem nem biztos ám, hogy bem látott semmit,csak nem akart biztatni.

Sajnos,ahogy előtte is utaltam rå Neked, nemigazån bíztatnak az elején, mert sajnos tényleg bármi lehet. De ez nem jelenti azt,hogy lesz is!! Csak vigyazz magadra,pihenj,szedd a bogyot,es minden rendben lesz. A hasfajas nem baj,tenyleg. A verzes baj,a fajdalom normalis,a méhed felkeszul,novekszik,es a hormonok,amik ezt csinaljak, nem a barataink 🙂 nekem pl. nagyon fajt a hasam hetekig! Minden nap azt hittem,hogy most ( megint) igy lesz vege. Gorcs,verzes. De nem🙂 csak a fajdalom,es az "jo" !

Ne aggodj!!!

Irj, hogy vagy!

2020. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Köszönönöm a biztatást ! A menszesz szerint aznap volt pont az 5.hét tudom ,hogy onnan számolnak ...de nem középidőben volt a pettéresem es előtte a ciklusom is össze vissza volt kavarodva hol 40 napra jött meg hol 27re .előtte mindig 30-31 napos ciklusaim voltak . Jól vagyok bár izgatott olykor olykor fáj de nem mindjart meghalok fájdalom szedem a gyógyszert meg a vitaminokat én reménykedem ,hogy lesz ott valaki . Eléggé fáj a melle , a hányinger is előtör elég sűrűn tehat plusz tüneteim is vannak . A menszesz szerint mikor megyek 19.én akkor lesz elvileg 6+6napos lehet még az is korai lesz . Nem tudom próbalok nem stresszelni és arra gondolni ,hogy minden jó lesz .köszi a válaszodat
2020. febr. 12. 05:12
 30/37 anonim ***** válasza:
Szia, én tegnap voltam dokinál 6+4 hetesen, és szabályos petezsákot látott szikhólyaggal, embriót nem. Én meg számolgattam, hogy majd biztos lesz már szívhang meg minden... lelombozódtam. Az orvos biztatott, hogy ne aggódjak, élő terhesség, csak kicsit korán van, 2 hét múlva menjek vissza. Igyekszem nyugodtan kivárni, de nagyon megbántam, hogy most elmentem. Igaza van azoknak, akik szerint a 8. héten menjen az ember először. Megspóroltam volna magamnak ezt a csalódást meg idegeskedést, akkor már egyértelmű lenne, hogy IGEN vagy NEM.
2020. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!