Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székesfehérvári kismamák! A...

Székesfehérvári kismamák! A védőnőhöz időpontot kell foglalni? És csak akkor hívható, amikor a tanácsadási ideje van?

Figyelt kérdés

Az már megvan, hogy melyik körzethez tartozom. De nem találom ezeket a részleteket sehol, ha fent van valahol a neten, linkért is hálás vagyok! Szóval időpontot kell kérnem, igaz? Ha igen, akkor ezért fel kell hívnom azt a vezetékes számot, amit a körzetes védőnő neve mellett látok. És ugye tanácsadási időben kell hívnom, mert különben úton van?

Köszönöm előre is.


2020. febr. 26. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom védőnője válogatja, de a mi védőnőnket munkaidőben bármikor lehet hívni.Az első alkalomkor felhívtam, elmondtam mi a helyzet, ő meg mondta mikor menjek. Külön van várandós és kisbabás tanácsadás idő. De voltunk mi már össze vissza, mikor épp fogadni tudott. Ha csak a vezetékes száma van meg,akkor tanácsadás időben próbál hívni, mert akkor biztos bent van az irodájában. Kihez tartozol?

2020. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Turáni-Kerkay Zita

2020. febr. 26. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos mobil ügyben nem tudok segíteni, mert mi nem hozzá tartozunk. De lehet a Székesfehérváron szültem Fecebbok csoportban vannak anyukák, akik hozzátartoznak, és ők biztos tudják nála hogy mennek a dolgok. :)
2020. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Facebook
2020. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. febr. 27. 08:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg is oldódott, jövőbeli kérdésfeltevők okulására kiírom: a neten látható tanácsadási időben érdemes felhívni a név mellett lévő vezetékes számot és kérni a körzetedhez tartozó védőnőt. A többit megbeszélitek :)
2020. febr. 27. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!