Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A jelenlegi helyzetben (...

A jelenlegi helyzetben ( koronavírus) beengedik a párotokat a kötelező ultrahangokra?

Figyelt kérdés
Kistarcsa kórház érdekelne legfőképpen, de igazából bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok. Bemehetett a férj/ barát /akárki a vizsgálatra?

2020. márc. 27. 20:14
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
54%

Ennyi áldozatot most meg lehet hozni.

UH-ról meg készíts felvétel.

2020. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem engedik be. Csak a "beteget". Szülésre sem, meg uh-ra sem. :/
2020. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. márc. 27. 21:45
 14/41 anonim ***** válasza:
11%
Hát nem tudom, az enyém 2 éve se jött be, csak egyre, utálatos érzés volt amúgy nekem (hüvelyi UH volt), nem is értettem soha ezt az apás vizsgàkatok meg apás szülés dolgot. Mindenesetre pozitív a tesztem, és ahová időpontom van oda nem jöhet be senki.
2020. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Csak ez legyen az Ő ( apa) döntése. Ha nem akar bemenni nem gond, de az, hogy nem is jöhet be az szívás. Mindenkinek szíve joga lenne dönteni ebben a helyzetben, csak most nem engedik..
2020. márc. 28. 00:23
 16/41 anonim ***** válasza:
71%
Jogosan nem engedik.
2020. márc. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
82%

Be sem vittem a ferjem. Neki is elso baba. Jelen helyzetben fontosabb h egeszseges maradjak es a csalad is minthogy babamozizzon a ferjem.

Ertem a problemadat, de ez pl olyan h mindket gyerekem februarban szuletett, ilyenkor mindig karanten van az influenzavirus miatt. Mindket esetben egyedul toltottem az elso napokat a babakkal. Nem a legidealisabb az apukanak, de felulirja az aktualis helyzet, ami a korhaz dontese. El kell ezeket engedni. Legyen egeszseges a baba a vegen. Epp eleg nehez elkerulni ezt a mostani virust, ahol en elek naponta 150-200 uj fertozott van.

2020. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
53%

Ez a kórház döntése, hogy a páciens hozzátartozója benn lehet-e. Ez egy engedmény és nem alap jog.


Nem az apa döntése, hogy ezt megkapja. Az apa döntse, hogy elfogadja-e az engedményt vagy sem.

2020. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
70%

Előző, de amúgy alapjog. A beteg hozzátartozóját orvosként nincs jogod kiküldeni semmilyen vizsgálatról, ha a beteg szeretnè, hogy ottlegyen és a viselkedése normatartó.

Most persze jogos a korlátozás.

2020. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
50%

#19 tájékozódj:

[link]

2020. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!