Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A jelenlegi helyzetben (...

A jelenlegi helyzetben ( koronavírus) beengedik a párotokat a kötelező ultrahangokra?

Figyelt kérdés
Kistarcsa kórház érdekelne legfőképpen, de igazából bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok. Bemehetett a férj/ barát /akárki a vizsgálatra?

2020. márc. 27. 20:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
83%
Az ultrahang járóbetegellátás.
2020. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

#20-as amit linkeltél abban világosan benne van: szülő nőnek joga van arra, hogy az általa megjelölt nagykorú személy a vajúdás és a szülés folyamata alatt vele lehessen, a szülést követően pedig arra, hogy az újszülöttel egy helyiségben tartózkodjon.


Tehát jogom van hozzá ,hogy szülés közben bent lehessen az apuka ha én és persze ő úgy akarjuk.


Mindenki nyugodjon le, mert nem hisztizek ezen, fel tudom fogni,hogyha nem lehet, nem is próblémázok rajta, csak érdeklődtem,hogy hogy van ez most.

Úgyhogy aki csak a rosszat látja benne annak jusson eszébe, hogy én legalább kérdezek...

2020. márc. 28. 16:50
 23/41 anonim ***** válasza:
55%

Olvasd el az első mondatát. Legyél szíves. Pontosan és részletesen. Figyelve minden egyes szóra és annak jelentésére.

És ne szelektíven olvassad!

2020. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Nem fogok veled vitatkozni, látszik,hogy ezt szeretnéd, nekem viszont sokkal fontosabb a babám, az egészségem és az életem. Szerintem te is törődj magaddal, boldogabb leszel.

Minden jót!

Puszi

2020. márc. 28. 17:04
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyértelmű, hogy járvány időszakban megszorítások vannak és nem engednek be mindenkit akár a kórház területére sem, aki amúgy ott lehetne a beteggel.


Egészséget mindkettőtöknek!

2020. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
#22 Teljesen mindegy mihez van jogod, a kórházakban jelenleg a főorvos és a kórház vezetés dönt, hogy bevállalják -e a felesleges kockázatot.
2020. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Utolso leirta. Felesleges kockazat. Ertelmes felnottek fel tudjak fogni h mindenki erdeke h csak a kismama es az orvos legyen bent. Gondolom senki nem szeretne egy kepert cserebe 2 hetig fuldokolva lelegeztetogepre kerulni es a vegen egy szep csaszarmetszessel vegezni.
2020. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Szerintem nem jött át mindenkinek,hogy csak kérdeztem. Feltettem egy kérdést, mert fogalmam sem volt,hogy mi a helyzet. Még csak ismerősöm sincs akit meg tudtam volna kérdezni.

Nem hisztiztem, nem vertem az asztalt a jogaimért, még csak nem is próblémáztam.

Pusztán leírtam,hogy egyébként mi lenne normális esetben.


Teljesen higgadtan állok ehhez, nem fog összedőlni a világ ha nem úgy történik valami ahogy kellene, de sajnálni sajnálhatom! Lehetek szomorú, lehetek csalódott, ehhez senkinek semmi köze!

Pláne nem úgy,hogy csak kötekedni tud és rosszindulatú megjegyzéseket tenni.


Egyenként én és a családom minden szabályt betartunk. Több hete még csak ki se lépünk a házból, mások meg vígan elvannak, úgyhogy igenis lehetek szomorú , mert én aztán tiszta lelkiismerettel tényleg mindent megteszek és betartok , nem úgy mint sajnos sokan mások....

Úgyhogy nem kell itt nekem álszenteskedni, minden kismama és kispapa valószínűleg ugyanezt érzi és gondolna amit én, mert ez igenis pocsék érzés , de ha ez van akkor ez van.

Kérlek legyetek megértőbbek mindenki felé, engem nem nyugtat és nem vigasztal más " nyomora" , attól nekem nem lesz se jobb se rosszabb ha másnak rossz... És itt most nem csak a kismamákra gondolok pl. Hanem bárkire akit negatívan érint a járvány.


Egyébként meg :

"Aki kérdez, öt percig buta, ám aki nem kérdez, örök életre buta marad."


Részemről téma lezárva. A normális válaszokat köszönöm, aki meg itt éli ki magát és a frusztrációját az keressen hobbit magának és jobb lesz neki is, meg mindenkinek.


🥰

2020. márc. 29. 17:44
 29/41 anonim ***** válasza:
63%

Nyugi, most mindenki rettenetesen okos, unatkoznak otthon a korlátozás miatt és amikor már ordításig szekálták az összes családtagjukat, akkor jönnek a gyakorira jól megmondani és levezetni a feszültséget.

Boldog babavárást!

2020. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Aki kérdez nem buta, csak nincs meg a kellő információja. ;-)
2020. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!