Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Most ez csak nalam veri ki a...

Most ez csak nalam veri ki a biztosítékot? Nem terek eszhez komolyan?

Figyelt kérdés

En elhiszem, hogy koronavírus, maradj otthon (itthon vagyok a gyerekemmel mar amugy is 5hete..), de az, hogy szinte sok helyen azt olvasom, nem mehetnek a kismamak vizsgálatokra, szamomra felháborító. Pl ultrahang, cukorterheles. Pedig a GDM alattomos... honnan tudja az ember, hogy a baba jól van, ha nem mehet vizsgálatra? Persze Angliában nem csinalnak ennyi vizsgalatot, van is epp eleg serult gyerek...


Meg sok helyen is olvasni, meg a magan orvos is lemondja, ami fizetős... 🤦‍♀️ Kerlek, ti nem aggódtok a babátokèrt? Mert, ha én nem mehetnék azorvosomhoz kikeszulnek... (es igen elfogok menni akkor is, mert rettento csunyan repedtem az elso babanal, es mai napig mindenhol vizsgál az orvos es nyugodt vagyok, hogy minden rendben van.


2020. márc. 31. 15:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%
Engem amúgy nem tartottak rettegésben a vizsgálatok, a hiányuk annál inkább.
2020. márc. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ugyan nem Magyarországon élek, de nálunk a héten lesz 3 hete a kijárási tilalom. Minden magánkórház felett most az állam rendelkezik. Nekem a második genetikai uh pont beleesett a kijárási tilalomba, szóval időpontot se kaptunk már. Mondták, hogy csak sürgős esetben látnak el magán és államiba is. Ráadásnak mi pont olyan régióban élünk ahol jelenleg kevés a pozitív beteg és a kórházban ápoltak, de gondolom kell a szabad orvos ha éppen megugrik az ápolásra szorultak, mert nagyon sok orvost irányítottak már át, hogy a vírussal diagnosztizált betegekkel foglalkozzon.


Ami engem nyugtat, hogy ez már nem az első terhességem, így kicsit magabiztosabb vagyok, illetve szinte pont úgy érzem magam mint az első terhességem alatt, vagyis semmi tünet, rosszullét, miegymás. Így bizom benne, hogy ez a kisbaba is épp olyan egészséges lesz mint a testvére.

2020. ápr. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hat ez nagyon durva.... De akinek elso baba, vagy problemas terhessege volt elotte... Hat erdekes. Szerintem pont a kismamakra kellene figyelni ettol fuggetlenul.
2020. ápr. 1. 07:16
 24/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem első baba, Pest mellett lakom. Folyamatosan mondják le az időpontokat, a magánorvosi rendelők bezártak, az sztk is , csak a kórházakba lehet menni a kötelező vizsgálatokra. A terhesség megállapítása meg hogy biztosan méhen belül van-e a baba, nekem 4 hét telefonálgatásba telt, mire találtam egy olyan orvost aki magán orvos, de mellette van háziorvosi praxisa és emiatt tudott fogadni. Úgyhogy nem könnyű. Nem láthatjuk annyit a babát, mint mások a terhesség alatt, apuka be se jöhet. Úgy bánnak az emberrel mintha futószalagon lenne kb. 5-10 perc alatt megnézik amit kell és még érezd magad megtisztelve ,hogy egyáltalán törődnek veled . Volt aki megkérdezte,hogy komolyan ilyen helyzetben kellett gyereket vállalni? Nevetséges és végtelenül elkeserítő.

2020. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!