Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 2020-ban nem kötelező fogadott...

2020-ban nem kötelező fogadott orvost választani terhesség során ill. Szülésnél ugye? És ha így van, van valaki aki Kecskeméten jelenleg tudna beszélni ezekről a tapasztalatairól, hogy ilyenkor terhesgondozóba hogyan kell járni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötelező. A te döntésed. Én fogadtam a másodiknál. Igazából nincsenek jó tapasztalataim ezért mindenképp fogadtam. Jobb ez így.
2020. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező, én most nem fogok. Az ultrahangokat magánban csinálom, sima terhesgondozást az sztk-ban. Elegem van abból, hogy "na most császározzunk, mert nincs kedvem maradni még pár órát"....

Ráadásul sok helyütt most a járvány miatt nem lehet fogadott orvossal szülni.

Inkább a picire költöm a pénzt.

2020. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"2020-ban nem kötelező fogadott orvost választani terhesség során ill. Szülésnél ugye?"


Soha nem volt kötelező, és ezután sem lesz az. Még csak ilyen ötlet vagy fölvetés sem volt. Nem tudom, miért merült ez föl benned.

2020. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is rossz rendszernek tartom. Nem fogadok semmiképp. A szülésznő fogadásán is gondolkodok még, bár most úgysem lehet semmi ilyesmit intézni, szóval lehet, hogy az élet megoldja. 17hkm
2020. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jelenleg 37 hetes kismama vagyok és Kecskeméten fogok szülni, ide is jártam vizsgálatokra. Nem kötelező orvost választani, sem szülésznőt. Terhességem elején nem is akartam orvost külön, maximum szülésznő volt az, akin gondolkoztunk. Viszont sajnos az a tapasztalatom, hogyha nincsen orvosod akkor nem igazán foglalkoznak veled... Én végül azért jutottam arra az elhatározásra, hogy mégis fogadok, mert konkrétan nem láttam a babát elég sokáig, hiszen a kórházi ultrahang során a 'kedves hölgy' ennyire sem volt hajlandó, hogy akár egy kicsit is láthassam, viszont nekünk ez fontos volt.. illetve most a vége felé érzékelem csak igazán, hogy bármilyen kórházon belüli kötelező vizsgálaton veszek részt mindenhol a fő kérdés a 'Ki az orvosa?' . Viszont van egy barátnőm, akivel 2 hét van köztünk, neki nincsen orvosa.. úgy érzékelem több hiányosság is van az Ő ellátásában az enyémhez képest. Ha esetleg lenne még kérdésed, nyugodtan írj akár privátbab is! :)

2020. máj. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!