Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magán rendelésen a nagymama...

Magán rendelésen a nagymama bejöhet az ultrahangra?

Figyelt kérdés
4 hete voltam utoljára, akkor párom bejöhetett. Ma anyukám tud elvinni, és tudom, hogy örülne ha láthatná az unokáját 4D-ben, ilyen élményben még nem volt része. Képet mindig kapunk, de látni mozogni azért más élmény. Van itt valaki akit anyuka kísért ultrahangra? Tudom most a vírus miatt napról napra meg rendelőről rendelőre változhat, tapasztalatokat azért olvasnék

2020. okt. 15. 11:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ogos a felvetés, de anyósról annyit, hogy szeretem, imádom, de a saját lányával nem ment el a 4d ultrahangra, mert időpontja volt a fodrászhoz. Szerintem a fodrászt át lehetett volna rakni másik időpontra.

Anyukámat meg egy babamozival szeretném meglepni karácsonyra (ha nem lesz szigorítás addig), ott kapunk filmet is, azt természetesen megmutatnám apuka szüleinek is

2020. okt. 15. 15:21
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
10 fiam van. Nem az unoka életében van másodlagos szerepük. Többet vannak vele, mint az en szüleim. De amíg benn van addig az en testem. Nem pedig az ő unokájuk. Tetszik vagy sem az esetek 99%-ban a terhes no bizony az anyjával osztja meg a terhesseggel kapcsolatos dolgait. Még szép.
2020. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!