Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Erőszakos, pampogó védőnőt...

Erőszakos, pampogó védőnőt hogy kezeltek?

Figyelt kérdés

Most voltam először a védőnőnél és egyáltalán nem volt szimpatikus. 50 év körüli, olyan tipikus "majd én megmondom, hogy kell"-típusú nő. Alapvetően nem volt bunkó, de mindent olyan ellentmondást nem tűrően közölt, értsd "akkor most elmegy és megveszi ezt meg azt", igazából süt róla, hogy ő tipikusan az a személy, aki pampogni fog, ha valaki másképp csinálja a dolgokat, mint gondolja.


Az egyik barátnőm is hozzá jár, és meg is erősítette nekem, hogy tényleg ilyen. Amúgy úgy vagyok vele, hogy letojom, mit mond, de nehezen tolerálom, mikor pampognak nekem és megpróbálnak rám erőltetni dolgokat, és azért vele havi egyszer találkoznom kell most egy ideig.


Ti hogy kezelitek, ha erőszakos, beleszólós védőnőtök van, de összeveszni azért nem akartok vele?



2020. okt. 15. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Bólogatok, majd elfelejtem amit mondott.
2020. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
#1 igazából azért ilyenek, mert a többsége anyuka így reagál. Így nyeregben lehet.
2020. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem mindegyik védőnőm jófej volt. De ha kifognék egy ilyet, mivel tudom, hogy, nem kell megfogadni a tanácsait, meghallgatnám, nem veszekednék vele. Nem látom értelmét, hogy helyreigazitsam.
2020. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is felesleges vitázni vele. Jobban jársz ha bologatsz aztán teszed amit jónak látsz.

Szerintem ő már nem fog változtatni a stílusán.

2020. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

3.védőnőnket fogyasztjuk. Mindegyiket szerettem és a mostanit is szeretem.

De egész biztosan meghúznék egy határt ha úgy érezném nekem valami nem jó vagy túl erőszakos.

Nem vagyok az a bologatós típus. 🙄 Jobb szeretem tisztázni mi merre hány méter.

2020. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Én szólnék neki, hogy vegyen vissza, ha beszól vagy parancsolgat. Tisztelettudóan beszélek mindenkivel, elvárom viszont is egy védőnőtől (elvileg tanult ember). Arcoskodjon a roma telepen. Nekem már ez az "akkor elmegy és megveszi ezt meg azt" is sok. Én sem így kommunikálok, hogy "akkor most kitölti ezt meg azt".
2020. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ki tűrné el
2020. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj, az elsőnk pont ilyen volt!

Összeakasztottuk a bajszunkat párszor.

Nálunk a babakocsi hiányán volt kibukva, meg a minimalista babaruha gyűjteményenen.

Nem vettem kocsit, mert fél évig kellett volna felrángatnom a negyedikre (nem volt zárható pincénk, és a közös tereken nem hagyhattam volna ott)

A másikkal az volt a baja, hogy angolpólyáztam. Volt egy két rugi, de szinte átnőttük.

Olyan 8 hónapos korában kezdtünk harisnya-body outfitre váltani.

Mi költözéssel szabadultunk meg tőle.

2020. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!