Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Felszívodó iker terhesség?

Narancs223 kérdése:

Felszívodó iker terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy közületek volt e olyan hogy ikerterhességnek indult, de felszívódott.

Esetleg volt e olyan köztetek akinek azt mondták hogy üres az egyik petezsák de rá 1-2hétre mégis volt benne embrio+szívhang.

Nekem 5hetesen 2petezsákot állapítottak meg.

6+4naposan a doki egy pulzálást látott,fotón látható alatta egy másik petezsák, picit kisebb mint a másik, kérdezgettem de lerázott így hogy szerinte egy lesz.

Kérdezgetni akartam de nem volt túl segítőkész.. Az eleje amúgy is problémás volt, azthitte hogy méhen kívüli lesz egyet se látott, de a bal tubában megvastagodást utána a kórházba fedezték fel hogy 2 petezsák van.

Én voltam naív hogy ezek után visszamentem hozzá, de most orvosváltáson gondolkodom mert nem volt túl "barátságos", magánrendelésen voltam ahol egy papírt se adott hogy élő terhességem van.. Lehet rossz napja volt de ez így nem fair..

Minden sztorit szívesen olvasok.

Köszönöm.



#terhesség #iker #Felszívódó iker
2021. jan. 27. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Két ikerterhességem volt.

Elsőnél 6+4-re két szívhang, de az egyikre azt mondták, hogy szabálytalan petezsákban van, így inkább egyre gondoljunk. Végül ketten maradtak, de csak a 20. hétig sajnos, amikor méhnyak elégtelenség lépett fel nálam, és már nem lehetett megmenteni Őket...


Másodiknál szintén 6+4-nél egy üres petezsák, és egy másik, benne embrió, szívhanggal. 8 hétre már alig látszott valami az üres petezsákból, felszívódott. A másikból ma már 2,5 éves a gyermekem.

2021. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt az anyaméhben ikertestvérem állítólag. Nem tudom pontosan, hogy hanyadik hétben, de felszívódott.

23 éves vagyok :)

2021. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöméknél volt hasonlóan, mint nálad, csak nekik 3 petezsák volt látható, aztán a 3-ból csak 1 pulzálás és a 12. hétre a másik kettő petezsák fel is szívódott. Egészséges kislányuk van. (meg az első terhességből 2 ikerfiuk)
2021. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:


Nagyon sajnálom hogy így végződött a terhességed.

Örülök hogy született másodjára egy egészséges gyermeked.

Második válaszoló:

Éreztél olyat hogy valami hiányzik az életedből?

Magányos vagy?

Ma olvastam róla hogy valaki megérzi.


Harmadik válaszoló:

Gratulálok a gyerekekhez!


Elvileg holnap kapok másod véleményt, kíváncsi vagyok, mert sose volt még ilyen hogy w petezsákot láttak, meglepett.

Pedig ez a 4.terhességem.

2egészséges gyermekem van, 1 missed ab volt.

2021. jan. 27. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok.

Nagyon érdekes egyébként, hogy mióta az eszemet tudom, azt érzem, hogy valami nem stimmel az életemben és időnként depresszióval is küzdök.

Csak nem régiben olvastam én is arról a dologról, hogy ezt okozhatja az is, hogy az anyaméhben elveszítettem az ikertestvéremet.

2021. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem (édesanyámnak) hasonló volt, azt mondták neki, hogy két kifejlett magzatburok volt, de csak egy gyermek (én), az ikrem felszívódott. Egy másik orvost is megkérdezett, ő meg azt mondta konkrétan ilyen nem lehetséges. Szóval nem tudom, most ez hogy is van... 26F
2021. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi újság veled kérdező?
2021. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia! Rosszul látta a "régi dokim".

Többet nem megyek hozzá.

Majdnem 3 hete voltam mert volt egy olyan álmom hogy 2 babát láttam! Be is jelentkeztem másik orvoshoz! Ott 2 szabályos petezsákot benne embriót és 2 szívműködést láttak!

Legközelebb kedden megyek mert akkor telik le a 3 hét ( majdnem 11hetes lesz)

Régen vettem kisfiamnál szívhang hallgatót.. Kb 2 napja furdalt a kíváncsiság hogy vajon megtalálnám e a szívhangjukat. Mindkettőt megtaláltam, szóval ha egészségesen fejlődnek szerintem 2-en maradnak!!

2021. febr. 11. 02:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Örömmel hallom! Gratulálok!
2021. febr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! :)

Hogy vagytok?

2021. márc. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!