Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Beengedik az apukát ultrahang...

Beengedik az apukát ultrahang vizsgálatra a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy ki mit tapasztalt ebben az időszakban. 14 hetes vagyok, magánorvoshoz járok, a férjem már nagyon szeretné látni ultrahangon a picit. Én is örülnék neki ha láthatná. Eddig még nem kérdeztem rá a dokinál, mivel a vizsgálatra kísérő nélkül lehet csak menni, és nem is láttam a váróban eddig apukákat. Kinek, mi a tapasztalata ez ügyben?

2021. febr. 17. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem engedik kb.sehol.
2021. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

UH-ra nem mehet be.

Viszont a magán 3D, 4D-s babamozi helyeken bejöhet kisérő.

2021. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem uszod meg, hogy megkerdezd, mert maganorvosonkent es rendelonkent eltero a hyakorlat. Egy baratnom ferje minden vizsgalatra mehetett vegig. Az en ferjem egyikre se johetett be. Mindketten maganorvoshoz jarunk, csak mashova. Jellemzoen egy ket kifejezetten babamozis helyre, ahol nem a kotelezo UH-k zajlanak, oda bemehet veled valaki.
2021. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahova én járok rendelőbe, bemehet apuka minden uh-ra.
2021. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképp tervezem hogy megkérdezem, nem veszítek vele semmit. A babamozit már kinéztük magunknak, csak azzal még várnunk kell, hogy nagyobb legyen a baba. Köszönöm a válaszokat, úgy látom nem egyszerű ebben a helyzetben.
2021. febr. 17. 09:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is be jöhet apuka, mindenképp kérdezd meg mert óriási élmény lesz neki is!
2021. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2 magánorvoshoz is jártam, a 15. hét környékén váltottam. Az első nem engedte be, a 2. igen. De volt is komoly különbség a 2 között, ami indokolttá tette, az elsőnél eléggé rosszul menedzselték a betegberendelést, volt, hogy 2 órát vártam, mire sorra kerültem, és szinte mindig ott ültünk legalább 4-5en a váróban. Tehát gondolom ott már az emberek mennyisége miatt sem volt engedélyezett. A másodiknál ilyen probléma nem volt, ha félre volt időpontom, akkor félkor csak én ültem a váróban, plusz a férjem, aki minden UH-ra be is jöhetett. Eleve ott a doktornő úgy állt hozzá, hogy az ő gyereke is.
2021. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Mindig mindenhova jöhet és jön is. Ha csak beszélni megyek be az orvosomhoz, még arra is bejön. Kórházba viszont nem mehetne. Én biztos orvost váltanék, ha ennyi pénz kifizetése mellett nem jöhetne be a férjem.
2021. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
8as, neked konnyu eleted lesz egy gyerekkel. Te leszek az, aki majd minden gyerekorvossal, minden tanarral osszeveszik, csak mert te fizetsz!!!
2021. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
9es, szerintem meg csak irigy vagy és a hasonlatod is borzasztó rossz. Már ne is haragudj, de ha minden második orvos megengedi hogy bent legyen, akkor miért is választanék olyat, aki nem engedi?? Budapesten élek, egy kis túlzással minden utcában nőgyógyász található. Miért maradnék olyannál, aki nem engedi hogy az apa lássa az első szívdobbanást és a további fejlődést? Tudatosan így kerestem orvost, ez volt az első kérdésem, hogy a férjem is jöhet-e. Valakinek evidens, hogy az ő gyereke is...
2021. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!