Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi igaz abból, hogy aki...

Mi igaz abból, hogy aki túlsúlyos annak nem tudnak hasi ultrahangot csinálni, mert a zsír miatt nem látszik jól? Csak hüvelyit

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 15:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a testsúlytól függ.

Barátnőm 170 centi, szerintem 80 kiló sem volt és beszóltak neki, hogy duci, vastag a hasfala és nem látszik jól ez meg az.


Nekem a 2. nagy uh-on jegyezte meg a doki, hogy a vastag hasfala miatt lehet nem pontosak az értékek. Se előtte, se utána nem jegyezte meg senki.

164 cm, 90 kilóval kezdtem, 95-tel zártam.

2021. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az ultrahang géptől is függ, hogy mennyire tud jó képet adni. A régebbieknek lehet zavaró az adott kismama hasfala mérete, de egy újabbnak nem.
2021. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Az uj gepnek is “zavaro”, ahogy te mondod. Nyilvan egy jobb gep szerencsesebb, de attol meg a tulsuly igen is problema az ultrahangnal.
2021. dec. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, neha meg a huvelyi uh is problemas nagyobb tulsuly eseten. Mondom ezt ugy, hogy eleg sok ultrahangot csinalok…..
2021. dec. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Paczalos István ***** válasza:
160+-al simán megcsinálták a szív ultrahangot...
2021. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15-ös: a kérdés a terhesgondozás kategóriában van, nem hiszem, hogy tényleg ott vizsgáltak volna téged.
2021. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 lewega ***** válasza:
Nálam a hasi ultrahanggal nem volt gond, de a szív ultrahanggal igen.
2021. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!