Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért kér az orvosom folyamato...

Miért kér az orvosom folyamatosan felesleges vizsgálatokat?

Figyelt kérdés

4 hetente konkrétan el küld teljes vizeletre. Minek? Teljesen jok voltak vegig az ertekeim. Egyatalan nincs kedvem 4 hetente elmenni az sztkba ahol 15 ember minimum ott all egy tersegben. En nem vagyok beoltva alig megyek valahova ne hogy elkapjam nem ertem minek ker ilyen felesleges vizsgalatokat. Semmi sem indokolja.

Foleg hogy ra 2 hetre mar az utolso nagy labor lesz ahol szinten van vizelet.

Nektek is csinalja ezt a dokitok?


2021. dec. 8. 05:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb bajod, nálunk ha csak vizelet vizsgálat van akkor időpont se kell, odamesz, leadod ennyi, de maganlaborban is kemény 1000 ft, legutóbb a czeizel intezetben csináltattam.
2021. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Sima vizelet vizsgálat magánban is csak 1000Ft (Synlabban legalábbis annyi) ha a dokid ennyire ragaszkodik hozzá, én a helyedben beáldoznám azt az ezrest rá, azért csak kényelmesebb mint egy sztk-ba rohangálni.
2021. dec. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igen magan orvos.
2021. dec. 8. 10:05
 14/20 A kérdező kommentje:

A magan rendelot el is felejtettem hogy ott is megcsinalhatom. Bar a dolgokon nem valtoztat hogy tok felesleges kornek erzem ezt de o biztos tudja.

Egyebkent neki ettol nem lesz tobb vagy kevesebb ezert kulon nem hiv vissza.

2021. dec. 8. 10:17
 15/20 A kérdező kommentje:
Azt a tanacsot meg hogy oltassam be magam terhesen hagyjuk. Nem ved meg semmitol amugy sem, nem azert irtam hanem azert hogy probalok leheto legkevesebb emberrel talalkozni mivel magan korhazban szulok nem szeretnek atkerenulni egy allamiba mert a legvegen kapom el ezt a hulye virust.
2021. dec. 8. 10:19
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
A hülye itt nem a vírus...
2021. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%
Megnyugtatlak, a hülye vírust a maganrendeloben is elkaphatod😂😂😂
2021. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Tenyleg? Nem csak a virus a lenyeg barmilyen betegsegrol is lehetne most szo es nem mindegy hogy 20 emberrel vagy korulveve vagy csak harommal. Ki akkor a hulye?
2021. dec. 8. 18:25
 19/20 A kérdező kommentje:
Takarodjatok mar egyebkent az okoskodo lenezo stilusotokkal. Ha nem tudtok erdemben valamihez hozzaszolni minek teszitek magatok itt nev nelkul? Ugyanugy egy senkik maradtok ettol meg nem lesztek se nagyobb emberek se okosabbak. Jarjatok oda ahova akartok amikor akartok pont nem erdekel.
2021. dec. 8. 18:27
 20/20 anonim ***** válasza:
De a vizeletet nem csak benyújtod soron kívül?
2021. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!