Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnőhöz meddig kell bejelent...

Védőnőhöz meddig kell bejelentkezni terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A védőnőhöz terhesség alatt hányadik hétig kell bejelentkezni?

Most vagyok 7 hetes terhes, megkaptam a papírokat, amiket majd oda kell adni, viszont nem akarok túl hamar menni, mert sajnos már volt egy vetélésem. Elég a 12. hét után telefonálni?

Köszönöm!



2022. márc. 7. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 12. hét előtt nem ártana, hisz kelleni fog a kiskönyved, ha úgy van beutaló is a 12. heti gen. ultrahangra. Nekem a down kór szűrés tájékoztatóját és a hozzá járó csekket is ő adta.
2022. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Engedj el egy telefont a védőnőnek, hogy szerinte mikor érdemes menned.

Szerintem mindenképp a 12ik hét előtt, én 10-11 között mentem valahogy, mert olyankor kikéri a laborokhoz a beutalót, illetve nálunk kéri a nőgyógyász a kiskönyvet a 12ik heti genetikai uh-n, mert olyankor tölti ki a rá vonatkozó részeket.

2022. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
11-ik héten mentem. Pont időben voltam :) o ad kiskonyvet, es mondja el a szükséges infókat. Elég a 11 héten menni
2022. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
12.heti vizsgálatokhoz már kell a kiskönyv.Előtte kell menned.
2022. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, előbb kell menni.
2022. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2022. márc. 7. 15:21
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ amúgy, maganban nem kell soha a kiskonyv 😂 Mármint voltam már 3 genetikai uh sosem kérték a czeizelben, nyilván sztk máshogy működik 🤗
2022. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Én végig magánorvoshoz jártam, UH-rá is, mindig kérte a kiskönyvet. Úgy látszik orvosa válogatja. De az biztos hogy a 12. hét előtt menni kell a kiskönyv miatt. Ami szükséges a laborokhoz. Bár azt is lehet magánban csináltatni de minek?
2022. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
8as igen, a nogyogyaszom nekem is kéri aki magán, én a, genetikai uh gondoltam ugye ami van 3hogy ott a kutya nem kerte tőlem czeizel intezetben. 🤗 De természetesen én is 8 hetesen voltam már a vedononel🤗 Mondjuk en 1x mentem sztk labor, mivel kifejezetten rosszul vagyok ehgyomorra, volt már h mentő vitt el mert elajultam, mert leesett a cukrom is, és mivel tőlünk 350 méterre van egy maganklinika laborral így nekem megeri és nem is draga.
2022. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

10-11. Héten vár a mienk..

12. Hetire már kiskönyvvel kell menni

2022. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!