Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes már most bejelentkezni...

Érdemes már most bejelentkezni a védőnőhöz vagy még várjak?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál, 6+6 napos terhességet állapított meg, jó szívműködéssel. Viszont...

Mar van egy gyermekem,Tavaly szerettünk volna testvért, de elvetéltem. Legközelebb csak 10 hetesen megyek a dokihoz, viszont azt mondta, hogy szerinte addigra már jó ha van kiskönyvem, és nem kapkodva intézek mindent (labor, stb). Nem korai? Tekintettel a múltra... Akkor 7 hetes múltam mire kiderült, hogy nem él az embrió. :(



2022. febr. 16. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, persze. Lehet, hogy csak két hét múlva lesz időpont.
2022. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 10 hetesen jelentkeztem a védőnőnél, nem késő, én megvárnám.
2022. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még egy picit,10 hetesen jelentkezz.
2022. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hetesen voltam a védőnőnél, nem maradtam le semmiről. Te sem fogsz, ha 10 hetesen mész, de igazából nincs túl sok jelentősége, hogy kiállítja-e a kiskönyvet vagy sem.
2022. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 10ik hét előtt nem is nagyon fogad a védőnő, pont azért mert bármi történhet. Gondolom, ha valaki akar menni azért mehet :D én ráértem, 11 hetesen mentem, mert a nőgyógyász kéri a kiskönyvet a 12 hetes genetikai uh-n. Akkor kaptam labor beutalót is, itt az sztk-ban a kismamáknak nem kell időpontot kérni, bármelyik nap lehet menni, így tudtam, hogy semmiről se fogok lecsúszni.

Kívánom, hogy most minden rendben legyen!

2022. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En is 2x veteltem most viszont 8 hetesen megkaptam a kiskönyvet ;) 9. Heten minden okes volt ultrahangon és így vittem a labort is dokinak. Jól tettem mert tsh magas volt így emelt a gyogyszeren
2022. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Picsusz ***** válasza:
Mindegyik gyerkőcömnèl 10 hetesen mentem először vèdőnőhöz.Ezt javasolták a dokik.Szóval szerintem ráèrsz mèg.
2022. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!