Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Azt mindenhol írják, hogy...

Toryca kérdése:

Azt mindenhol írják, hogy mennyit, na de miért is kell fizetni az UH képekért?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 05:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%

Mar 20 eve is fizetni kellett.


Mikor elmesz elohivatni egy kepet, az ingyen van ?

Szerinted a korhaz mibol veszi a partont meg a papirt ? A TB nem erre van. A vizsgalat persze ingyenes, de ha te kepet akarsz akkor fizessel.


Angliaban voltam terhes, pont ugyanugy fizetni kellett a kepert, mert meglepo modon ott sincs ingyen a papir meg a nyomdafestek.

2022. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%

Már miért ne kéne? Nem szükséges dolog, hanem egy extra szolgáltatás. Én államiban sehol nem kaptam amúgy, a fizetős opciót sem említették. Magánban meg nyilván benne van az árban.

Lehet hogy van ahol eddig nem kellett, most meg már kell. Ez van, csóró kis ország vagyunk, az egészségügy meg haldoklik. Addig jó, amíg van orvos, meg UH gép.

2022. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem reprodukciós intézetben (ami ugye már kizárólag állami) 5., 6., 7. és 8. heti uh-n is adtak képet - ingyen.
2022. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!