Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelésre egyedül...

Cukorterhelésre egyedül mentetek vagy kísérővel?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 17:38
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Sajnos a kísérőm beteg lett, így nincs aki elvigyen holnap.

Ha egyedül megyek én vezetnék oda-vissza (40-40km) és kicsit aggódom, ha rosszul leszek hogy jövök haza. Persze az is lehet, hogy meg se fogom érezni, de ezt előre nem tudhatom.

2022. nov. 28. 18:09
 12/39 anonim ***** válasza:
73%
Férjemmel.
2022. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha rosszul is lennél, az a várakozási időben (ált az első órában) történő k. Nyugodtan haza vezethetsz
2022. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
95%
Egyedül. A végére értem jött a férjem. Én rosszul lettem amúgy közben, de mire végeztünk már semmi bajom nem volt. Ettem, ittam, gyorsan helyrerázódtam.
2022. nov. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül
2022. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes ,hogy aki képes egyedül megoldani egy szimpla terheléses vizsgálatot azt mind lepontozzátok.


Szerintem vicces ,hogy nők akik anyák lesznek egy ennyire alap egyszerű feladatot nem képesek egyedül megoldani!

(Aki ténylegesen rosszul lesz annak ott az ápoló aki legalább tudj ,hogy mit kell tenni!)

2022. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Ne haragudj utolsó, de nekem nem az "alap egyszerű feladattal" van a bajom, hanem az utazással, ahol egy esetleges rosszullét esetén több ember életét kockáztatom. És nem, nem mindig érezni előre, hogy gond lesz. Az előző vérvételnél semmi gond nem volt, már épp álltam volna fel és elhánytam magam.

Egyébként én nem pontoztam le senkit. Csupán érdeklődtem.

2022. nov. 28. 19:23
 18/39 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is az volt a tapasztalatom, hogy két óra alatt azért rendbe jössz. De ha nem, akkor készülj úgy, hogy max maradsz még picit hosszabban.


A megevett cukormennyiség nem annyira sok több órára elosztva. Csak egyben rengeteg, meg úgy, hogy elvileg nem mozoghatsz és nem ihatsz annyit amennyit szeretnél. Ha rosszul vagy a végén is, akkor ugrálsz és futkározol picit az sokat levisz a cukorból.


Ha szoktál édességet enni és nincs tőle bajod, akkor két óra után ettől sem valószínű, hogy lesz.

2022. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
68%
Férjemmel mentünk minden vérvételre. Részben azért, mert amúgy is minden vizsgálatra el szokott kísérni, részben azért, mert a terhesség alatt gyakran szédültem, részben pedig az orvos is ajánlotta, hogy inkább legyen valaki mellettem a vérvételek alatt.
2022. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! ☺️

Remélem minden rendben lesz.

2022. nov. 28. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!