Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelésre egyedül...

Cukorterhelésre egyedül mentetek vagy kísérővel?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 17:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%
Egyedül, nem akartam hogy a férjem szabit vegyen ki csak emiatt. De amúgy többen is párral jöttek.
2022. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal ennivalót, peksutit (+kávét is mindenképp, ha szoktál inni). Én szedultem utána, de miután ettem és ittam egy kávét, teljesen jól voltam és simán haza tudtam menni.
2022. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
91%
Egyedül. Ha rosszul is vagy az elején, a maaodik óra vegére semmi bajod.
2022. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
80%
Egyedül mentem, majd utána 90 kilometert vonatoztam, majd 2 óra múlva visszavonatoztam (egy nap szabim volt csak, és muszáj volt elintézni valamit). 😅 Vigyél magaddal ennivalót, és egyből egyél, ahogy levették az utolsó adag vért, nem lesz gond így szerintem. Én egyébként a 60. perc körül voltam kicsit rosszul, de az sem volt vészes, a 120. percre már semmi bajom nem volt.
2022. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Most a másodiknál én is rosszul lettem kicsit. Kb.az idő felénél. Hányingerem lett, leizzadtam, kicsit szédültem. De kb.10 perc alatt helyre is jöttem. Amikor végeztem, vettem a büfében enni és inni, aztán mentem haza. Egyedül mentem.

Az első gyereknél semmi bajom nem volt, ott egy másik kismamával még sétálni is kimentünk.

2022. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdező!

Csak kifogásokat keresel ,hogy mindenki körülötted ugráljon. Jelzem több milló nő vár gyereket és képes megoldani egy egyszerű feladatot!

2022. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

covid második-harmadik hullám alatt voltam várandós, olyan úri huncutság mint kísérő szóba sem jöhetett. sem az orvosnál (magán), sem a laborban (állami és magán).

szüléskor is egyedül voltam.

túl lehet élni, de akinek szüksége van társaságra, támaszra vagy ettől megnyugszik, az vigyem kísérőt ha tud.

2022. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
24. azt nem mondták hogy nyugalmi helyzetben (fenekeden ülve, nem mászkálva) kell tölteni az várakozási időt, mert a mozgás befolyásolja az eredményt?
2022. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Covid volt, be sem jöhetett volna senki.
2022. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül mentem. Én szerencsére nem voltam rosszul, de azért haza indulás előtt ettem, ittam normálisan, és csak utána ültem autóba.

Kérdező, neked is ezt javaslom. Vigyél magaddal valamit amit megeszel a második vérvétel után, és csak akkor indulj el ha teljesen jól érzed magad.

Egyébként páran írták, FONTOS, hogy nem szabad mozogni a vérvételek között, maximum pisilni el lehet menni, és csak egy kevés vizet szabad inni. Máskülönben fals lehet az eredmény. A mozgás csökkenti a vércukorszintet.

2022. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!