Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelésre egyedül...

Cukorterhelésre egyedül mentetek vagy kísérővel?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 17:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
34%
Fèrjem elkìsèrt,levettèk a vèrt.Majd mondtàk,hogy megihatom a lötyit.Haza mehettünk ès 2òra mùlva kellett visszamennem.Otthon ittam meg a cukrosvìzet.
2022. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
25%
Az elsőre kísérővel, mert akkor még egy sima vérvételen is el tudtam ajulni, ezen pláne extra rosszul voltam. A másodikra egyedül, várakozási idő alatt elmentem ügyet intézni, akkor már sokkal jobban viseltem az ilyeneket.
2022. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. nov. 29. 14:24
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül mentem mindkétszer.Nálunk ott kell kivárni a 2 órát,nem akartam,hogy a Férjem csak emiatt vegyen ki szabit,hogy ott üljön velem.A másodiknál meg vigyázni kellett a már meglévő gyerekre,így otthon volt vele.A rokonaink meg messze laknak.De szerencsére jól viseltem a terheléseket.
2022. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az miért rossz válasz, ha valaki nem egyedül ment?
2022. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is feltűnt, hogy lepontozták azt, aki kísérővel ment.

Én végül egyedül mentem, de jobb lett volna ha van ott valaki.

2022. dec. 1. 18:41
 37/39 anonim ***** válasza:
És miért rossz válasz ha valaki egyedül ment? Azok is le voltak pontozva!!!
2022. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pár ember, aki párban ment azt írta, hogy mozgott közben. Őket én azért pontoztam le, mert a cukorterhelés alatt nem szabad vásárolgatni. A teszt úgy van kitalálva, hogy egy helyben ülsz és nem mozogsz, amúgy használhatatlan az eredmény.
2022. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
80%

De életem, tök nem az volt a kérdés, hogy mit kell csinálni cukorterhelés közben :D

Én egyébként megkérdeztem, hogy elmehetek-e, és azt mondták, hogy nyugodtan, ha nem lesz baj és visszaérek időben. Most lehet, hogy nem így van, de '15-ben nekem ezt mondták.

2022. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!