Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnő megkérdezi hogy...

A védőnő megkérdezi hogy miből tartom el a gyerekemet és hogy miből van pénzem?

Figyelt kérdés
Egyedül fogom nevelni a gyerekem
2023. aug. 1. 09:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tehát ha egyedül nevelem a gyerekem de mondjuk a munkámat abba kellett hagynom a terhességem miatt de van félre tett pénzem amiből simán tudom nevelni akkor elveszik töllem a gyerekem?
2023. aug. 1. 15:01
 12/21 A kérdező kommentje:
Vagy ha pl csak 8általánosom van?
2023. aug. 1. 15:02
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt abból sikerült leszűrni, hogy mindenki leirta, nem érdekli a jövedelmed?

Nem, nem veszik el q gyereket.

Amúgy ha abbahagyod a munkádat, akkor teppenzen leszel, ergo lesz jovedelmed, bár jóval kevesebb. A szülés után csed majd gyed, ha volt elég munkaviszonyod

2023. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolai vegzettseged is csak statisztika.
2023. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
És a foglalkozásomról hazudhatok?
2023. aug. 1. 15:15
 16/21 anonim ***** válasza:
27%

Passz lemondtam a szolgalatot az elso gyereknel.

A masodiknal nem lehetett de kozoltem h elso es egyetlen talakozas volt reszemrol.

Igy is lett.


De nem gondolnam h koze lenne hozza. A csaladlatogatas nem azert van h a zsebedben turkaljon henm h a gyerek milyen korulmenyek koze kerul.

Ergo van viz aram futes hely normalis haz/lakas ... Bar szabolcsban es baranyaban a putriba is hazaviszik a kisdedet....

2023. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A foglalkozás bemondásra megy, jövedelemigazolás sem kell. Mondasz, amit akarsz. A gyereket érő esetleges káros hatások miatt sem hátrány, ha tudja, mit dolgozol, na meg esélyes, hogy nem fogja egy orvosnak elkezdeni magyarázni a biológiai alapokat ;).
2023. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17es hogy érted hogy a foglalkozás bemondásra megy? Hogy akármit mondhatok?
2023. aug. 1. 16:26
 19/21 anonim ***** válasza:
81%

"Passz lemondtam a szolgalatot az elso gyereknel.

A masodiknal nem lehetett de kozoltem h elso es egyetlen talakozas volt reszemrol.Igy is lett."


Mese habbal.



Kerdezo, miért akarsz hazudni? Mi értelme van?

2023. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%

19.

15 eve meg siman lehetett ... Bementem lenyilatkoztam a vezeto elvette nem is zaklattak. A masodik szuletese elott valtozott ez meg nem lehetett lemondani hivatalosan. De mondtam h most igy terhesen 1x dumaltunk de nem kivanom latni tobbet. Azt irta be h a kapcsolat igeny szerint lesz.

Tobbet o sem kereset.


A gy.doki mellet dolgozik vedono mint asziaztens - az eleg volt boven.


Mi ebben a hihetetlen? Kevesen vannak tul nagy a korzet orul ha nem kell foglalakozni annyi anyukaval. Eves statisz a dokival van minek kellene pluszeg 1x a vedonohoz isenni ugyan ezzel?


Amugy kerdezo ne paraz ezen nem fogja erdekelni mi a melod. Sem a beveteled sem h egyedul vagy . Ma mar ezek full megszokott dolgok...

2023. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!