Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védönő vagyok és szivesen...

Védönő vagyok és szivesen segítek olyan témában amit esetleg nem tudsz vagy elfelejtetted megkérdezni az orvosodat. Van kérdésed?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 13:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem lenne. Affektív apnoe betegség -e? Kezelni kell gyógyszerrel? Kíván -e további neurológiai vizsgálatot?

Mitől van ez a betegség, ha betegség?

Kisfiam 21 hónapos lesz.

Köszönöm a válaszod

2010. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
Az e. coli mennyire veszélyes? Nem tudják kikezelni, folyton kitenyészik.
2010. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kérdésem. Múlt héten kapta meg kisfiam a 15 hónapos oltást, rá egy héttel (tegnap) jelentkeztek is a náthaszerű tünetek, amit a gyerekorvosunk mondott, láza nincs, csak folyik az orra. Várhatóan meddig tart ez?
2010. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
Sima szülés után 4 héttel lehet hasizomra edzeni?
2010. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
Hogyan kell fürdetni az újszülött babát, hogy ne legyen vizes a köldökcsonkja? És magát a csonkot mivel, hogyan kell ápolni?
2010. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon kíváncsi vagyok az első pár kérdés válaszaira, kedves védőnő...
2010. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 A kérdező kommentje:
Kedves 13:59-es.Nemtudom,hogy ez a fajta viselkedés mennyire sürün fordúl elö a babóddal?Ha csak elvétve és nem tart huzamosabb ideig és hamar megnyugszik a baba akkor nem feltétlenül kell elvinni neurologia vizsgálatra.Ez akkor komolyabb ha naponta több alkalommal fordúl elö vagy esetleg olyan szintü a sírás és ingerlékenység,hogy esetleg görcs alakúl ki nálla.Ezt nem hívnám betegségnek és álltalában kiszokták (nőni) a gyerekek,de mindenféleképpen beszélnék a helyedben a gyerekorvosotokkal is.Minden jót nektek!
2010. okt. 1. 14:09
 8/70 anonim ***** válasza:
17%
nahát drága védőnéni, ilyen helyesírással inkább ne is adjon tanácsot. Ez milyen gáz már.... elvileg diplomás ember vagy...
2010. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:
Kedves 14:02-es.Nem igazán tesz jót senkinek ez a fajta baktérium mert nagyon nehéz kiírtani,mint már te is írtad.Nagyon fontos az elövigyázatosság.Nagyon sokszori kézmosás mert a börre is rátud telepedni és pl:pisilésnél visszakerülni a húgycsöbe de ajánlanám a napi többszöri zuhanyzást is és az ahoz illö intim mosakodógélt.Én ugy tudom,hogy legalább 2 hónapos gyógyszeres kezelést kívánna ez a fajta betegség.Minnél elöbb konzúltálj a nögyógyászoddal.Minden jót.
2010. okt. 1. 14:16
 10/70 A kérdező kommentje:
Kedves 14.02-es ez akár még 3 napig is eltarthat.Azt javasólnám ha a 3.nap után is maradnak a tünetek,akkor fordúljatok a gyerekorvoshoz.Minden jót.
2010. okt. 1. 14:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!