Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Meddig fognak nyaggatni a...

Meddig fognak nyaggatni a cukorterheléssel, ha már 2x kihánytam?

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 08:57
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!


Tudom, hogy már ajánlották, de esetleg legközelebb vigyél magaddal egy fél citromot, azt belefacsarják neked. Évek óta járok cukorterhelésre, kimondottan kérni szokták, hogy vigyem magammal. Sokkal könnyebben meg lehet inni a löttyöt.


75 gramm cukor vs. reggeli:

Nekem mindkét fajta vizsgálatot szokták kérni és nagyon, de nagyon neves endokrinológus kezel.

18 hetes vagyok, IR-em van sok éve, az elmúlt hetekben már volt egy reggelis terhelésem és volt egy 75 gramm cukros is, a következő megint reggelis lesz, utána pedig megint 75 gramm cukor.


Ezt csak azért írom, mert mindkét vizsgálatot kérni szokták, ne a gyakorin lévő válaszokból ítéld meg egy vizsgálat helyességét.


Nem tudom merre laksz, én az Endocare intézetet ajánlom, ha szükséged van ilyen jellegű segítségre. Mivel veszélyeztetett terhes vagyok, a kezdetektől fogva távkonzultációkon veszek részt, 2-3-4 hetente friss labort kérnek és nagyon figyelmesen követik a változásokat.


Sok szerencsét, boldog babavárást!

2023. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

A 27/21-esnek és a kérdezőnek is:

Én is nemrég voltam ezen a vizsgálaton és 2 db citromot vittem magammal (az orvosom javasolta). Végül csak egyet nyomott bele a nővér, s 5 percet kaptam, hogy lassan megigyam. Nem volt kellemes, de nem hánytam ki. Nem tudom, másnak segít-e; remélem, igen. :-)

2023. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!