Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit adtatok szülés után az...

Mit adtatok szülés után az orvosotoknak ajándékba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mivel a hálapénz megszűnt, érdekelne, ki mit adott az orvosának ajándékba. Össze-vissza találok minden cikket az értékhatárról, nem tudom minek hihetek.

#hálapénz helyett #Szülés utáni ajándék
dec. 5. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Semmit, az a munkája, hogy ellásson :D


A férjem sem kap 50-60 ezer forintot "pluszban" csak mert megszerel egy csapot.

dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már fickósabban tudtam járni kelni, a babám első hónapfordulóján, készítettem egy 20 szeletes tortát.

Cukor lapkára ráírattam, hogy "Mindent Köszönünk" és a kisfiam nevét meg születésnapját és azt a férjemmel meg a babával hármasban bevittük a szülészetre.


A terhesgondozóba, ami meg sztk alapon volt óriás tábla Milka csokikat és Raffaellot vittem a nővérkéknek meg a doktor úrnak.

Mert a nulladik perctől a legutolsó pillanatig kedvesek, rendesek, figyelmesek voltak.

dec. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. Egyszer vittünk óriás ajándékcsomagot, pofákat vágott az orvos, mert pénzre számított. Azóta senkinek semmit.
dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

Azt se tudom hogy hívták az orvosokat akik bent voltak a szülésnél. Eleve vagy 3-an voltak, más vágott mint aki varrt. :D

Amikor kibújt a baba abban az eufórikus állapotomban mindenkinek megköszöntem hogy kedves volt és ennyire szuper természetes szülésem volt, szerintem nekik ez bőven többet ért mintha whiskyt, csokit vagy 10.000 Ft-os vásárlási utalványt nyomkodnék a kezükbe.

dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A szülésnél láttam életemben először és utoljára. Kedves volt, de eszembe sem jutott bármit adni.
dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%

Egy köszönömöt mindkétszer.

Megkapják a fizetésüket, mellette a rendelésre most a harmadikkal odahordok havi 20000et, nehogy már még....

dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, téged megbüntetnek, őt kirúgják.

Anno mi utólag névtelen csomagban küldtünk a nővéreknek zsír új vércukormérőket meg vérnyomásmérőket, mert arra panaszkodtak és tapasztaltuk is, hogy nem jók a gépek.

A csecsemősöknek babaruhákat, cseh pelenkát küldtünk be, ott abból volt iszonyúan kevés.

Az orvosnak akkor még lehetett volna adni, nekem ugyan nem volt fogadott orvosom meg semmi, de nem fogadta el, hiába mentett életet szó szerint. Inkább azt kérte, hogy vigyázzak magamra és a babára nagyon.

dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!