Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelésen voltunk!120...

Cukorterhelésen voltunk!120 perces mérés után 10,7 lett a cukrom.Itthon folyamatosan mérem 4,5- 4,1 - 5,4 ilyen van ,hogy 3,8 volt. Kezdő mérés 5,2 volt amit mértek.Mi lesz most?

Figyelt kérdés

Levették a vért megittam a lötyit semmi bajom nem volt igaz volt egy pont amikor azt éreztem ha iszok vizet kijön minden..Úgyhogy tartottam magam.Még nem hívtam a háziorvosom,hogy nézze meg az eredményt.De aggaszt nagyon,hogy mi a fenétől lett ilyen magas,meg,hogy mi lesz most? Kinek mi volt mikor ilyen magas lett? Vagy ez már a rossz kategória.

Ráadásul úgy,hogy itthon minden mérésnél jó.


jan. 4. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Rossz.

Diéta.

jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mérj egyet éhgyomorra reggel aztán reggeli után 1 óraval mérj még egyet. 7-es érték és a fölött már rossz. Sajnos ide diéta fog kelleni.
jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Alacsony minden reggel ezt csinálom! Éhgyomorra mérem utána újra ugyan úgy alcsony.Egyszerűen nem értem...Új a gép azt sem mondhatom,hogy régi és már biztos rossz.
jan. 4. 21:36
 4/20 anonim ***** válasza:
Mit szoktál enni?
jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Sajt,felvágott,tojás, főzelék tészta igazából minden gyümölcs.Gondoltam arra is ,hogy itt volt a karácsony mindenhol süti,hogy esetleg az nyomhatta meg.

Nem tudom ..Most este már nem akartam hívni az orvost makd holnap reggel csak gondoltam hátha itt volt valakinek hasonló értéke.Tud mondani valamit,hogy ilyenkor mi lesz😊

jan. 4. 21:46
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Kalibrált a gép?

Nem elég megvenni, be kell állíttatni.

Ha 1 óránál alacsonyat mérsz, lehet előbb van a cukorcsúcs. Ez akkor fordul elő, ha túl sok szénhidrátot fogyasztasz.

Gyümölcsből nem lehet mindent és amit lehet azt is csak lassú ch-val együtt.

Tejtermék, nem tk tészta felejtős.

Terhességi cukor fb csoporthoz csatlakozz.

jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Magas, diéta tuti lesz. De ne ijedj meg, ez nem a világvége!


Én is gdm-es voltam, nekem mondjuk 7.4-es volt a terhelt értékem. Menj el egy jó dietetikushoz, ők sokat tudnak segíteni, hogy mit egyél meg hogy meg mikor es mennyit. Ha gondolod, tudok ajánlani megbízható szakembert. :)

jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "csak" 8,8. Figyelj, ha terheléskor ilyen magas volt, az nem véletlen. De én kb ugyanígy reméltem, hátha csak az ünnepek miatt lesz rossz a terhelés stb de nem, otthon is rosszakat mértem. Tavaly január első napjaiban volt a terhelés nekem is.


Eszel amúgy elég szénhidrátot? Mert el kell osztani a napi mennyiséget de az nem maximum bevitel, minimum is, pontosan meg kell enni (általában 160 g CH). Nekem akkor volt alacsony, ha kevés szénhidrátot ettem de ilyet nem szabad, tényleg meg kell enni a napi mennyiséget 5-6 részletben.

jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 8,2 miatt a diéta mellett inzulint is kellett szúrnom
jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Facebook,Terhességi cukorbetegség csoport,ajánlom.
jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!