Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Írnátok akiknek keresztbe...

Írnátok akiknek keresztbe állt a baba a terhesség végéig?

Figyelt kérdés
jan. 25. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig úgy volt. Mit szeretnèl tudni?
jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy előre tervezett volt a szülés?
jan. 25. 21:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Program császár volt, de azért is, mert a méhlepény meg teljesen fedte a méhszájat. A doki azt mondta ezért fekszik harantba a baba. Mert, ha bedordul útban van neki a placente. Talán háromszor ptóbált befordulni. Egyszer pont kórházba az ultrahangon. De pár perc után visza ia fordult. Mondjuk az nem volt kellemes :D
jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

35. héttől haránt volt (Előtte faros). Kérdeztem hogy program császár lesz-e, mondták hogy itt nincs program császár, ha beindul a szülés akkor megnézik, ha akkor is haránt akkor császároznak.

NST miatt több orvossal is találkoztam, mindegyik azt mondta ez egy bizonytalan fekvés a babák nagyrésze vagy erre vagy arra befordul, azaz a végére vagy faros vagy fejvégű lesz.


Igazuk volt, 38. héten befordult irányba,természetes úton született meg.

jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem a méhlepényt nem mondjak,h baj van.és mennyi időre császároztak téged 3as?
jan. 25. 22:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Tesómnak, de egyéb okból is 38hetesen császározták, szóval nem derült ki, hogy merre fordult volna.
jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem faros volt végig. Programozott császárra írtak ki 2 nappal elöbbre mint a várható szülés időpontja.
jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Végig faros babám az utolsó 4 hétben többször megfordult, végül faros haránt fekvésben találta az orvos a 37. hét közepén. Akkor azt mondta, hogy nem várja meg, hogy újra forduljon és a köldökzsinórral gond legyen, napok múlva program császárral megszületett, már éppen nem kora babaként.
jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor ha 38 héten csinàljuk a császárt van rá esély,hogy kivàrja az időpontot nem jön előbb ugye?
jan. 25. 23:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, attól, hogy nincs befordúlva nem feltétlen indúl meg hamarabb a szülés.
jan. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!