Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Utrogestant aki a terhesség...

Utrogestant aki a terhesség végéig szedte mikor hagyta abba? Abba muszály egyáltalán hagyni?

Figyelt kérdés
febr. 6. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a leszívástól a terhesség 10 hétig kellett szedni utána abba kellett hagyni. De ezt személyre szabva szokták beállítani. Bár olyanról még nem hallottam aki végig szedte.
febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első genetikai uh után azt mondták fokozatosan hagyjam abba. Miután a méhlepény átveszi a szerepet már tulajdonképpen felesleges
febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnéd szedni szülés után is? :D Nekem 12. hétig kellett szedni, utána darabonként egyet elhagyni 2 naponta. Neked miért kell szedned?
febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam olyanról aki a végéig szedte volna. 12 hétig szokták aztán fokozatosan elkell hagyni
febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy énse,de nekem már 10 hétbkörül írta fel,sose barnáztam,de a korom miatt,meg 30 héten emelte 3x1 re
febr. 6. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Cyclogestet használtam a 32. hétig 400mg-t, most még a 36. hétig 100 mg Progesteron Exeltis-t szedek.

Sajnos a legelején készült hormonpanel alapján nagyon gyengén termeli a szervezetem a progit, mondta is a doki, hogy ne lepődjek meg, ha a 100 mg elhagyása után nem sokkal megszületik.

Szerintem neked is abba kell majd hagynod, ha túl leszel az első CTG-n, kenetvételen és társain.

febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Túl vagyok,program császár lesz,lehet azért nem mondta,hogy hagyjam abba,nehogy előbb meglegyen
febr. 6. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:
...muszáj...
febr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8as 🤗🤗🤗
febr. 14. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!