Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Végigparázott terhesség?...

Végigparázott terhesség? Másokkal is előfordul ilyen, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen.

Figyelt kérdés

8 hetesen petefészek cisztát találtak

12 hetes genetikain határérték tarkóredő, genetikai tanácsadás

13 hetesen kontrol, itt tarkóredő jó, viszont ductus venosus áramlásnál eltérést láttak.

15 hetesen kértünk nifty tesztet, plusz egy kiterjesztett genetikai ultrahangot. A nifty és az ultrahang is negatív lett, már kezdtünk volna örülni.

Ám 20 hetesen hypodens vesék ábrázolódnak az ultrahangon, emiatt újabb kontroll kell majd.

Hogy lehet kibírni ezt a folyamatos rettegést? Első gyerek, 5 évet vártunk rá.



márc. 28. 09:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességem problémamentes volt, mégis végig aggódtam. A második most problémásabb és szintén végig aggódom. De ha ez megnyugtat, az aggodalom örökre velünk marad, ez csak amolyan "edzés". :) Aggódtam azon, hogy így kell-e kinéznie a köldökcsonknak, hogy eleget eszik-e, hogy túl sokat bukik, hogy nem gyarapszik megfelelő ütemben a súlya, konkrétan lelki beteg voltam az első náthájánál, vagy amikor először másra bíztam, bölcsibe/oviba vittem és még sorolhatnám. :)

Szóval én tudom milyen a problémamentes terhesség, mégis bizton állíthatom, hogy azt sem éltem meg rózsaszín cukormázként, mert mindig ott volt bennem a "mivan ha". Ez egy óriiiiáási önismereti utazás.

márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!