Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tényleg végig lehet csinálni...

Tényleg végig lehet csinálni egy terhességet védőnő nélkül?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy tudtam hogy Magyarországon nem lehet. Erre a kolléganőm mondta tegnap hogy ő nem volt védőnőnél és nem is fog menni pedig már a terhessége vége felé jár. Azzal indokolta hogy ő ugyan magyar, de Ausztriában nőtt fel, ott pedig nincsenek védőnők, így az ő anyukája sem járt.

ápr. 5. 09:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, max rászáll a gyámügy.
ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 babyboom567 ***** válasza:
89%

Különben nem is értem, hogy miért sokkolják egymást az anyukák a védőnővel, mikor rengeteg jó védőnő van.Nekünk is szuper a védőnőnk.Az elmúlt 7 évben több támogatást és biztatást,és kedvességet kaptam tőle,mint az anyámtól egész életemben.Sőt mivel a gyerek elmúlt 7 éves,már nem is hozzá tartozunk, de mondta,hogy hívjam nyugodtan bármikor,segít bármiben,és mindig értesítsem ,hogyha történik valami új dolog.Pl 7 éves státuszt már az iskolai védőnő szokott csinálni(elvileg),de minket elhívott a miénk,mert kíváncsi volt,hogy fejlődik a gyerek.(rengeteg sok problémánk van, sérült a gyerekem)

Szóval, nem, nem csak kötekedős,visszamaradott,agyhalott védőnők vannak, hanem hótcuki,anyám helyett anyám védőnők.És a miénk váltótársa is ilyen bár ő sokkal fiatalabb,de mikor helyettesített ő is rendkívül kedves/barátságos volt.Más alig várja,hogy ne kelljen védőnőhöz járni, én meg konkrétan sírva fakadtam 47 éves létemre,mert olyan jó a kapcsolatom vele.

ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk kretén a védőnő, nem szeretnék a következő terhességemmel havonta menni hozzá, szerintem a kiskönyvet kiváltom aztán max 1-2x lát majd. Majd a gyerekkel foglalkozzon ne a súlyommal.
ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!