Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nektek az orvos határozottan...

Nektek az orvos határozottan megmondta a baba nemét? Nem tudom, hogy bízzak-e ebbe. Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

A 18hetes ultrahangtól kezdve az összesen azt mondta (amikor rákérdeztem) hogy lányos vagy nagyon lányos!Miért nem mondja azt, hogy lány!!?Már megvettem a rózsaszín ruhácskákat..Szerintetek?

31hkm



2012. jan. 25. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert biztosat csak akkor tudnak mondani, ha kibújt :) Ha sok orvos mondta, hogy valószínűleg lány akkor biztos az lesz nyugi.
2012. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem (első vagyok) az első lányomnál, hol fiút, hol lányt mondtak. A 2.-nál már a 12 hetesen azt mondta a doki, hogy lány és onnan végig lánynak látták (és az is lett)
2012. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy orvos mondta ezt a sok infót, mert fogadott orvos.Mindig ő csinálja, de már biztos unja, hogy mindig megkérdezem:D csak reménykedni tudok, hogy nem lesz az utolsó uh.-n kisfiú :P!Köszi a választ!
2012. jan. 25. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azert mondja, mert egyszeruen nem biztos benne. En nogyogyaszom pont ezt csinalta az elso gyereknel. Illetve mindig azt mondta, h nagyon fiunak nez ki. Meg huszenhetesen sem mondta ki, h fiu vagy lany. En besokaltam, es elmentem 4 d re. Na ott egybol es 100 szazalekosan megmondta a holgy, h kislany. Nem vacilalt, enm bizonytalankodott, hanem hatarozottan megmondta. De o mar profi szonografus volt. Most a 2.at varjuk, a 12 hetesen a szonografus 90 szazalekra fiut mondott, 16 hetesen a nodoki szinten fiut, de ugy, h apa rakerdezett, h ugye fiu. Utana volt meg uh, de problemak is voltak, igy se nem kerdeztuk, se nem mondtak. Kb 2 hete agyalok azon, mi van ha megsem kisfiu. En is mindent megvettem, kekben. Vegul arra jutottunk, h holnap megyunk uh ra, tobbek kozott emiatt is, de amugy is akarom tudni, h minden rendben van e. 32 hetes vagyok es 24 hetes korom ota nem volt uh, es ha nem lesz problema, mar nem is lesz.

Nalunk holnap kiderul, mert nagyon jo szonografushoz megyunk.

2012. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj,erről az jutott eszembe, hogy anno, mikor tesóm született (23 éve, tehát nem ma :)), anyuéknak az egyik uh-n fiúsnak mondták, a 17. hét körül, azután orvost kellett váltania, és ő először megkérdezte, hogy tudják-e a nemét, amire anyuék azt mondták, hogy igen-igen, már megmondták, aztán a doki mindig úgy beszélt tesómról, hogy kiskrapeknak hívta. Innentől anyuéknak egyértelmű volt. Mikor kijött az orvos a szülés után, gratulált apumnak a kislányához, aki át is irányította az orvost a másik várakozó kispapához, merthogy neki kiskrapekja lesz. Kiderült, hogy a doki ezt a kisbaba szinonimájaként használta... Elbeszéltek egymás mellett... :)))


Nálunk ez egy nagyon kedves családi sztori, de szerintem ha lánynak látja, minden bizonnyal lány lesz. :) Mi egyértelműen láttuk az uh-n, én is, férjem is (ő is orvos), hogy kislányka, és azt mondták, hogy 100% lány. :) De én úgy vagyok vele, hogy meglátjuk, ha kint lesz! :)

Sok boldogságot Nektek!


24 hkm

2012. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen megmondta a doki, hogy fiú lesz, utána végig az is maradt, és kukacosként is bújt ki. :)
2012. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19 hetestől lányt mondtak. Annyira "tárogatott" a drágám, hogy nem lehetett eltéveszteni.

Már 10 hónapos nagylány. :)

2012. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem hétfőn volt a harmadik alkalom, hogy lányt mondott a doki. Majd meglátjuk mi lesz :)
2012. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!