Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegediek! Nálatok volt...

Szegediek! Nálatok volt olyan, akinél faros volt a baba, hogy a szülésznő, vagy orvos, megpróbálta megfordítani a babát, afféle műfogással?

Figyelt kérdés
Valamint ti kinél szültök? És mennyit adtok neki??

2012. jan. 19. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
(Nem szeretik ezt az orvosok, a forgatás közben gyakran tekeredhet a köldökzsinór, ugyanis annak, hogy nem fordul be, van oka legtöbbször!)
2012. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem Szegedi vagyok,és "csak" harántfekvéses volt a fiam,de befordította a doki.
2012. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát én sem szeretném...inkább a császár, de ne forgassák.

Azért tettem fel a kérdést amúgy, mert szegeden fogok szülni, és pont most olvastam egy cikket, hogy van, ahol megfordítják a babát még bent, és csak remélni merem, hogy szegeden nem....

2012. jan. 19. 12:37
 4/13 A kérdező kommentje:

És mit csinált? Hogy fordította be????

Hányadik héten voltál?

2012. jan. 19. 12:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Harátfekvésben más egy kicsit a helyzet, ott érdemes megpróbálni, farfekvésben nem feltétlenül szerencsés. Kézzel próbálják amúgy, erre van egy speciális műfogás. Sokszor sikerrel sem jár, pont azért, mert rövid pl. a köldökzsinór.
2012. jan. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az én babám faros. Mi a különbség a haránt, és a faros között?
2012. jan. 19. 12:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

40. hétben voltam. Szülés közben egy fájás alatt. Mielőtt ezt megtette alaposan megnéztek ultrahanggal. Biztos volt a dolgában a doki. DE 100x rákérdezett,hogy akarom-e vagy sem. Bíztam benne,úgyhogy igent mondtam. Elég fájdalmas dolog.

Ha nem vagy olyan kapcsolatban az orvosoddal vagy nem bízol benne annyira,akkor inkább válaszd a császárt. Főleg,hogy az én esetem azért más!!!! (harántfekvés)

2012. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oh, igen, utána olvastam, akkor "keresztbe" van a pici, nálam meg be sem fordult..

Hát azt kell mondjam, hogy bátor vagy, és le a kalappal előtted, hogy bevállaltad a megfordítást...

2012. jan. 19. 12:52
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
A faros babának a popsija van alul,a feje fent. Harántfekvéses baba keresztben fekszik a hasban nem hosszában.
2012. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Harántnál érdemes bevállalni, főleg ha ennyire alapos az orvos. Farfekvésnél én nem engedném, meg a férjem sem (ő is orvos), én benne bízok legjobban az orvosok közül.


Gratulálok a babádhoz!:) Kérdező te meg ne izgulj, nem fordítják meg, ha nem akarod.

2012. jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!