Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 6 hetesen lesz már szívhang?

6 hetesen lesz már szívhang?

Figyelt kérdés

Március 10-én volt pozitív az ovulációs teszt, 11-én már negatív, és volt 1-2 vércsepp is. Ebből következtetek, hogy akkor lehetett a tüszőrepedés, és a fogamzás. Ma kellett volna megjönnie (kopp-kopp) de már 3 napja pozitívak a tesztjeim, és szépen erősödnek :)

A dokim május 9-re adott időpontot, ami mához két hétre van. Vagyis akkor leszek pont 6 hetes. Mennyi az esély, hogy lesz már szívhang? A neten azt olvastam, hogy a fogantatástól számítva 3 hét+1 nap mire beindul a szív. Akkor nekem már 4 hét telik el a fogantatástól. Volt olyan, akinek már 6 hetesen volt szívhang? :)



2012. ápr. 25. 10:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

utolsó vagyok!


igen most jönnek majd a nehezebb időszakok, de ezt is embere válogatja, mi mindig azt szoktuk mondani, hogy amig rosszul vagy nincs semmi gond a babával..jó mondjuk ez később megkérdőjelezhető ugyanis ha elmúlik minden akkor jönnek majd hogy buborékot érzel a pociba és aztán jönnek a rúgások....minden vérzésnél gyere orvoshoz ne várd hogy baj legyen..


u.i... tudom h nem kérdőjelezted meg, csak gondoltam írok ide egy pár dolgot hamár itt dolgozom!

boldog babavárást

2012. ápr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Képzeld, nincs még semmi bajom :(

Most vagyok elvileg pont 4 hetes. Csak a mellem fáj, de iszonyatosan, meg a hasam néha picikét görcsölget, úgy mensiszerűen. De szeretném, hogy legyen hányingerem, émelyegjek, vagy hányjak, mindent elviselek, csak a babám jól legyen, és sokat fejlődjön, egészségesen.

És aggaszt, hogy nincs még semmi bajom :(

2012. ápr. 25. 13:27
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

nem nem....nem feltétlen kell hogy rosszul legyél valaki végighányja, valakinek fel sem tűnik, ez változó...

még nagyon picika a babód én is csak a 10 héttől kezdtem a rosszulléteket!

a mellfeszülés meg a görcs már ennek a jele.....de ne aggódj nem lesz semmi baj, esetleg szedhetsz terhes vitamint....

minden rendben lesz a babával és gyorsan el fog telni ez a 9 hónap

2012. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ja utolsó voltam
2012. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves szülészeten dolgozó!

Én vagyok a felhangosítós uh-gépes válaszoló.Az összes ultrahangomat egy évek óta szülésznőként,majd ultrahangos képesítést is szerzett barátnőm végezte.Kétszer szültem,harmadik gyermekemmel vagyok most kismama.A kislányom szívhangját a 6.héten HALLOTTAM,és a barátnőm feljebb is hangosította a gépet,hogy elég jól lehessen hallani.

A hangnemet,amit nekem címeztél inkébb nem minősíteném,az magáért beszél,illetve szülésznő létedre téged minősít.

Ennek ellenére a legjobbakat kívánom neked.

2012. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Igen, már szedek Femibion 800-at :)

Remélem minden rendben lesz!!!! :)))

2012. ápr. 25. 19:45
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálunk volt.
2012. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Még volt itthon egy zacskó X-epil, meg egy clerablue. Megcsináltam őket éjszaka 1kor.

Az x-epilek ilyenek sorban, az első kettő a 13. dpos, a következő kettő a tegnapi 14. dpos (a nemvárt napja), az utolsó kettő a ma éjszakai a 15. dpos. Szerintetek erősödik? :(( Nagyon megijedtem éjszaka, azt gondoltam sokkal erősebb lesz :((

[link]

Ez rosszat jelent? :(((( A tegnapiak azok erősebbek, de a mai...hát nem tudom :((( És eddig nagyon fájt a cicim, most is fáj, de már nem annyira :(((( Jajj lányok, nagyon félek :(((

Ilyen lett a clearblue:

[link]

2012. ápr. 26. 07:09
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindegyik teszed nagyon szép,egyértelműen pozitív.A lényeg ,hogy mindegyiken megvan a két csík.Nehéz nyugodtnak maradni és türelmesnek lenni,de nem tehetsz mást.Hidd el minden rendben lesz,szedd a vitamint,pihenj és örülj a terhességednek!
2012. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!