Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tegnap voltam orvosnál 9...

Tegnap voltam orvosnál 9 hetes vagyok. A hasi UH-on nem látta a szívverést, sőt a babát se. Ma megyek egy másik orvoshoz hétfőn pedig ez az orvos is megnézi újra. Járt már így valaki, találtak később szívhangot? Van remény?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 10:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Na, akkor így már elég faramuci a helyzet... :S Ha 1 hónapja volt embrió, akkor most is lennie kéne, mert bár van olyan felszívódik, de szerintem akkor a petezsák sem nő. Mondjuk az is igaz, hogy az uncsimnak az üres petezsák is nőtt, de mégsem lett benne semmi.

A lényeg, hogy most tényleg csak egy orvos tudja megmondani, hogy mi van, mindenképpen menj másikhoz. A hüvelyi tényleg pontosabb, nekem 5 hetesen a hüvelyi uh csak üres petezsákot mutatott, két héttel később szintén hüvelyin már az embrió is látszódott, pulzált is és ezután csak a 12. héten nézték, akkor már hasival, de akkor már teljesen babaformájú volt a gyermekem!

Nagyon szorítok neked!!!!

2012. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm! Én még reménykedem! Majd ma kiderül.
2012. jún. 22. 11:59
 13/26 anonim ***** válasza:
Drukkolok, írj mndenképpen
2012. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is hasi UH volt 8 hetesen, ekkor már szépen látszódott a szívműködés és a baba is.


Sose hallottam olyat, hogy 9 hetesen ne lenne szívműködés, hiszen az már a 6. héten megindul.

2012. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Drukkolok neked!

29 hkm

2012. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenképpen írok, ma is meg hétfőn is.

Fél 5 re megyek este megírom mit mondtak!

2012. jún. 22. 12:46
 17/26 anonim ***** válasza:
57%
Én az első hozzászolóval nem értek egyet, h. csak hüvelyivel szokták nézni. Én 5. hetesen voltam és hasin nézett meg a doki, akkor még csak petezsák volt, a szív a 6-7. hét körül alakul ki, a 7. hétre hívott vissza, hasin nézett szintén, és látta a szív hangot meg amit kell. De ez én voltam, nem megijeszteni akartalak. Remélem minden rendben lesz.
2012. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%

Nekem egyszer sem néztek hüvelyi uh-val, 6+6 naposan volt hasi uh-val szívhang. De ha már voltál és akkor rendben volt, most azért már látnia kellett volna, tényleg jobb, ha másik dokihoz is mész.Drukkolok, hogy ne érjen keserű csalódás!

39 hetes kismama

2012. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
írd meg mindenképp. furcsa.
2012. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
62%

Drukkolok neked!

A kisfiamnál egyáltalán nem csináltak hüvelyi uh-t, pedig előtte volt egy méhen kívüli terhességem, és gyönyörűen látszott már 6 hetesen is, 8 hetesen már szívhang is volt.

Viszont a kislányommal 17 hetesen begörcsöltem és egy olyan dokihoz kerültem, aki bevallottan egyáltalán nem értett az uh-hoz. Már előre szólt, de azért lemérte a babámat. A combcsontja 27 hetesnek felelt meg, a feje a korának a hasa is valami bődületes nagy volt. Mondta is, hogy felejtsem el amiket mért.

Remélem, hogy te is csak egy ilyen hozzá nem értő dokihoz kerültél és rendben van a babád!

2012. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!