Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tegnap voltam orvosnál 9...

Tegnap voltam orvosnál 9 hetes vagyok. A hasi UH-on nem látta a szívverést, sőt a babát se. Ma megyek egy másik orvoshoz hétfőn pedig ez az orvos is megnézi újra. Járt már így valaki, találtak később szívhangot? Van remény?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 10:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
izgatottan várom a fejleményeket! :(
2012. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Hüvelyi ultrahanggal megnézte ez a másik orvos. Csak az üres petezsák volt! Szerdán megszakítják a terhességem mert a szervezetem nem fogta fel hogy elhalt a terhesség és nem lökte ki... :(

Majd Idővel megpróbáljuk újra. Köszönöm azoknak akik drukkoltak. Sajnos nincs mit tenni... :(

2012. jún. 22. 21:24
 23/26 anonim ***** válasza:
94%

21.vagyok!

nagyon nagyon sajnálom! kis szünettel újra próbálkoztok majd és beköltözik a babóca, ne aggódj! mielőbbi testi és lelki jobbulást kívánok! :(

2012. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon aranyos vagy :)

Várunk most egy jó darabig mert most mind a kettőnknek fel kell ezt dolgozni. Nagyon beleéltük magunkat hogy baba lesz.

Ráadásul a páromnak benn kell lennie a műtéten mert németben vagyunk és én nem beszélek németül. Nem tudom ott is mit fog átélni szegény.

De kicsit később újrapróbálkozunk, mert már tudjuk hogy tényleg szeretnénk babát :)

Köszönöm még egyszer azoknak akik szorítottak. Mindenkinek jó babavárást és babázást kívánok :)

2012. jún. 23. 01:11
 25/26 anonim ***** válasza:
szia! tegnap még csak néztem a kérdéseid-válaszaid, de nem akartam károgni. én ugyanígy jártam novemberbe. missed ab -küret :( 9 hetesen már látszani kell hasi ultrahangon is. akkor csak azzal tudtam vigasztalódni, hogy nem volt egészséges és jobb ez így. nekem 11.héten vették ki és kb.6-7 héten hallhatott meg és a szervezetem tartotta, nem lökődött ki magától (jól begyulladt körülötte a méhem azonnal műtét után bika adag antibiotikumot kaptam) de most már itt dobog a babánk szíve és minden rendben van vele. pár hónap és boldog kismama leszel megint. :)
2012. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Van valami az óta?
2016. márc. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!