Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 hetes ultrahangon kiderül...

12 hetes ultrahangon kiderül ha baj van?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek a debreceni klinikára 12 hetes ultrahangra a páromnak van 2 dawn kóros rokona és egyszerűen rettegek, hogy beteg lesz a babánk. Van az ilyesfajta rendellenességnek bármi tünete ? Mire számíthatok ?

2013. márc. 15. 06:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. márc. 15. 11:40
 12/17 anonim ***** válasza:

A down kór nem öröklődik!

gyógypedagógus

2013. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne stresszelj rá előre,mert azt a baba is megérzi,és az nem tesz neki jót.Velem nagyon kedves volt a doktornő debrecenbe,és elmondta hogy attól hogy ennyi kismamát látok genetikai tanácsadáson az nem azt jelenti,hogy ennyi beteg baba születik Magyarországon,de inkább járjak utánna mindennek mint végig izguljam a 9 hónapot és a szülést.Én is sírtam napokig mikor ráírták a papíromra,hogy dawn kór gyanus a baba,végig idegeskedtem és meg is viselte a picit,talán jobban mint engem,de amikor elmondták,hogy egészséges és fejlett baba,ráadásul kislány,és nagyobb is mint a terhesség,szóval rendben növöget annak ellenére,hogy én 3 hetet végig kínlódtam,azt az örömet nem tudom neked leírni.Előre ne félj tőle,persze benned van a félsz,de hétfőn kiderül és azt fogják mondani,hogy minden rendben van a babával,csak a pozitív dolgok járjanak a fejedben,szép és egészséges babád szülessen azt kívánom!
2013. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok tehát a válaszokra alapozva kicsi rá az esélyem, köszönöm a válaszokat jelezni fogom, hogy mi történt hátha valaki olvassa majd :) Addig is no para :)
2013. márc. 16. 03:23
 15/17 anonim ***** válasza:
en 23 vagyok :)
2013. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
minden rendben volt :)
2013. ápr. 9. 23:45
 17/17 anonim ***** válasza:
szuper! :)
2013. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!