Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Magzatmozgást számoljátok?

Magzatmozgást számoljátok?

Figyelt kérdés

A kiskönyvben láttam, hogy van olyan oldal, hogy 34. héttől írni kellene. A szülészorvosomnál és a védőnőmnél is betöltött 35 hetesen voltam, egyik se mondott erről semmit, szóba se került.

Mindig sokat mozog a babám, egyszer volt 1-2 hete, hogy fél napig meg se mozdult, akkor be is pánikoltam kicsit, de aztán felébredt és órákig nem hagyott békén :) Szóval mit hogy kéne számolnom?


2013. okt. 22. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem számoltam.
2013. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége annak a táblázatnak. Én rákérdeztem a védőnőnél mert magától nem mondta, és mondta, hogy semmi értelme, a lényeg, hogy minden nap mozogjon, ha akarom vezetem a táblázatot ha akarom akkor nem, senkit nem érdekel. Ha nem mozogna a baba akkor "baj van",és akkor doki, de ha úgy mozog ahogy szokott akkor minden rendben.
2013. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Mindjárt megszületik. Annyit mondtak, hogy ha hosszú ideig nem érzem, akkor nézzünk rá, de számolni nem számolom.
2013. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem számolom, mert nagyon sokat mocorog. Nekem a nőgyógyász mondta, hogy a napi 10 erőteljesebb legyen meg, de ez ugye egy sokat mozgó baba esetében pár perc alatt megvan.
2013. okt. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem számoltam, nekem is azt mondta a védőnőm, hogy ha akarom írhatom, de felesleges.
2013. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem maradtam le semmiről.
2013. okt. 22. 22:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk kell számolni, de amúgy tényleg hülyeség.. De csak 20ig.. És amikor megvan a 20, oda kell tenni egy csillagot.. Azt mondta a védőnő, ha nincs meg este 6-7ig a 20, akkor irány a kórház..
2013. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem most a betöltött 38. héten CTG után mondta a doki (nem az én dokim, egy lassan nyugdíjaskorú bácsi volt :D), hogy számoljam. Azt mondta reggel 8-kor elkezdem, és ha estig megvan a tíz oké, ha előbb, akkor abbahagyhatom. Szerintem amúgy értelmetlen, nem vagyok hülye, nem kell ahhoz számolgatnom, hogy észrevegyem, ha egész nap nem mozog. Olyan meg előfordul, hogy éjjel kifárasztja magát (nem hagy aludni órákig :)), aztán akár fél napig nem is nagyon mocorog, akkor kezdjek el pánikolni? Volt már egyébként, hogy megijedtem, de mindig hamar kiderült, hogy felesleges volt.
2013. nov. 10. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, hogy nekem is volt, hogy 2 napig nem sokat mocorgott, aztán harmadik nap egész nap nem maradt nyugton, aztán 2 napig megint békében volt, és 3. nap megint össze vissza ficánkolt. Én is úgy gondolom, hogy az azért feltűnik az embernek ha egész nap nem mozog a baba, és érzi egy anyuka mikor van baj és mikor lusta csak a baba.
2013. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De pl egy esősebb nap vagy bármi elég és máris lustább a pici.. de szerintem is észrveszi egy anya, hogy egyálán nem mozog..
2013. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!