Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelésnél ha vissza...

Cukorterhelésnél ha vissza jön a lötty, akkor mit csináljak? Vagy akkor újra kell mennem máskor? Biztosan más is járt így már.

Figyelt kérdés

Sajnos nálam a 16.héten kezdődött a hányós időszak és még mindig tart.Jövő héten kell mennem terhelésre,éhgyomorra,örülök,ha a buszon befelé kibírom.

Itthon is,ha iszok reggel bármit,akkor az visszajön.Ha eszek,az talán nem,de ha iszok akár egy pohár vizet vagy bármi mást,akkor sajnos nem tud bent maradni.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2014. jan. 13. 13:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Na,túl vagyok rajta,félig.Az éhgyomri eredményem jó lett,a másik nem sikerült.Mehetek megint február 3-án :-(

Ettem magne b6-ot előtte,ahogy az egyik válaszoló írta és tettem a lötyibe citromot is.Fél óráig bírtam vagy picivel tovább és hát sajnos...

:-(

Nem volt baj eddig sem a cukrommal,ha legközelebb is így járok,akkor békén hagynak azt mondták.

2014. jan. 22. 12:58
 12/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam újra.Most rafinált voltam,mert ettem vérvétel előtt olyan háztartási kekszet,amire az van írva,hogy no cukor( olyan zabkorpás,elég érdekes íze van,de túl lehet élni) és így megmaradt a lötty.Reggel próbáltam inni éhgyomorra egy kis vizet,az sajnos nem akart bent maradni,de így,hogy vérvétel és a cukros lötty előtt ettem pár szem háztartási kekszet,így hurrá,bent maradt :-) :-)
2014. febr. 3. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!